REKLAMA

Giełda ogrodnicza przed teatrem pełna zieleni

REKLAMA

Szósta giełda ogrodnicza w Płocku, organizowana przez Rynex, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Już parę minut po godzinie 8 na placu przed teatrem pojawili się pierwsi kupujący.

Krzewy, kwiaty, rośliny doniczkowe, drzewa owocowe, ozdobne trawy, nasiona, zioła – to wszystko można było kupić podczas 6. Giełdy Ogrodniczej w Płocku. Na zakupach tłumnie pojawili się płoccy działkowcy oraz mieszkańcy powiatu płockiego. Nie zabrakło też pań, które szukały inspiracji do dekoracji swoich balkonów.

– Chociaż pogoda na to nie wskazuje, idzie jesień i chciałabym coś zmienić na swoim balkonie. Może zdecyduję się na wrzosy? – powiedziała nam pani Bożena, płocczanka.Do miasta przyjechali wystawcy z całej Polski. Zarówno stali bywalcy giełd organizowanych przez Rynex, jak i nowi przedsiębiorcy. Duże wrażenie robiły pola wrzosowe ustawione przez wystawców. Dało się zauważyć, że rośliny typowo kojarzone z wczesną jesienią kupowane były najczęściej.

Giełda była także okazją do otrzymania porady w kwestii pielęgnacji roślin. Wystawcy chętnie radzili kupującym, jak dbać o poszczególne okazy, gdzie je posadzić, kiedy przycinać i w jaki sposób utrzymywać, by jak najdłużej ozdabiały nasz ogród.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU