Gentleman na przyjaznym Reggaelandzie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Jeszcze tydzień do największego i najbardziej kolorowego widowiska na płockiej plaży – Reggaelandu. Po raz pierwszy w Polsce na jednej scenie spotkają się dwie gwiazdy reggae – Gentleman i Christopher Martin. Ich występ będą mogły oglądać całe rodziny, a także osoby, poruszające się na wózkach inwalidzkich, dla których będą zorganizowane specjalne udogodnienia.
Gentleman jest największą gwiazdą tegorocznego festiwalu radości. Jego występ będzie wyjątkowy jeszcze z jednego powodu – razem z nim wystąpi, mieszkający na Jamajce Martin, który – mimo młodego wieku – zyskał już spore uznanie na świecie. Karierę rozpoczął zwycięstwem w programie Digicel Rising Stars (jamajska wersja “Idola”) w 2005 roku. Miał wtedy zaledwie osiemnaście lat. Od tamtego czasu wylansował wiele przebojów, m.in. “Take My Wings”, “Giving It” i “I’ll Be Your Driver”. Ostatnio został dostrzeżony przez japońską wytwórnię Rockers Island Imprint, która postanowiła promować Martina także na odległym azjatyckim rynku muzycznym.

Gentleman i Martin wspólnie wylansowali przebój “To The Top”. Oryginalny teledysk do niej został nakręcony w Marakeszu. Na You Tube w różnych wersjach piosenkę obejrzało ponad milion osób.

Oprócz wymienionych gwiazd, koncert w Płocku uświetni także obecność innych artystów muzyki reggae, w tym mieszkającego na Hawajach J Booga, pochodzącego z Antyli Holenderskich Ziggiego Recado czy dancehallowego muzyka z Jamajki Skarra Mucciego.

Organizatorzy Reggaelandu nie zapomnieli o osobach, dla których poruszanie się po płockiej plaży mogłoby być dużym utrudnieniem. Osoby niepełnosprawne będą mogły podjechać samochodem z plakietką na teren festiwalu – niedaleko sceny będzie parking dla czterech pojazdów. Zadbano również o toalety przystosowane dla niepełnosprawnych.

Przed samą sceną będzie specjalnie utwardzona przestrzeń dla wózków inwalidzkich. W przypadku większej liczby zainteresowanych, organizatorzy zapewnią dodatkowe miejsca parkingowe przed wjazdem na teren imprezy.

Dobra informacja również dla rodziców – ich pociechy w wieku do lat 10 będą mogły, oczywiscie pod ich opieką, uczestniczyć w koncertach za darmo. Natomiast posiadacze Płockiej Karty Familijnej 3+ otrzymają 50 procent zniżki na zakup biletu na Reggaeland.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji