REKLAMA

Gdy trybuny pną się do góry… Jakie postępy w budowie płockiego stadionu? [FILM]

REKLAMA

Portal Styl Kibica prezentuje kolejny materiał filmowy z procesu budowy stadionu Wisły Płock. Można zobaczyć między innymi, jak przebiega wznoszenie nowych trybun.

Na budowie stadionu Wisły Płock można dostrzec wyraźne postępy. Portal Styl Kibica na swoim kanale YouTube zaprezentował 8 kwietnia nowy film, dokumentujący bieżące prace na placu budowy.

PowiązaneTematy

Inwestycja realizowana przez firmę Mirbud nabiera kształtu. Wykonawca już wznosi trybuny, prowadzone są również prace przy kanalizacji deszczowej i budowie zbiornika retencyjnego.Proces budowy stadionu jest stopniowy, aby zapewnić jak najdłużej możliwość rozgrywania meczów. Inwestycja warta 166 mln zł brutto zgodnie z planem ma zakończyć się w listopadzie 2022 roku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

 1. Aro says:

  Pięknie nam rośnie !!! Zazdrościć wszyscy!!
  ZKS!!!

 2. czytelnik says:

  Pisze się „MIRBUD” lub ew. „Mirbud” ale nigdy MirBud.

 3. spostrzegawczy says:

  Oby tylko budowniczowie używali dobrych materiałów i nie musieli za chwilę burzyć, tego co zbudowali, jak deweloper we Warszawie.

 4. Znafca says:

  Poprzedni prezydent Mirosław Milewski opcji PIS ku złości wszystkich narzekaczy i opłaconych forumowych trolli również chciał wybudować nowy stadion i to właśnie w tym samym miejscu :D. Dobrze że w końcu ten stadion został rozebrany bo był pośmiewiskiem na skalę ogólnopolską przy obecnej stadionowej infrastrukturze ekstraklasy. Osobiście nie popieram budowy filharmonii, gdyż uważam że szkoła muzyczna i teatr muzyczny wystarczy na płockie warunki kulturowe i jest to rozrzutnością. Przydałby się wykorzystać tereny przy płockiej obwodnicy prywatnymi inwestorami np. zasypując ten dół przy rondzie Wojska Polskiego, gdzie były przymiarki do budowy Burger KING-a. Trzeba zabudową terenów przy obwodnicy zablokować nitkę kolei z materiałami niebezpiecznymi, a przy okazji stworzy kolejne miejsca pracy dla płocczan.

 5. regionalista says:

  Porażająca głupota trwa. To miejsce nie nadaje się na stadion. Zgromadzą wielka ilość aut i ludzi w strefie zagrożenia Zakładu i spowoduje paraliż ewakuacyjny. Stadion powinien być wybudowany w Radziwiu.
  Podobnie pusty Nowy Rynek to Miejsce stanowisk pojazdów biorących udział w ratowaniu Zakładu i ewakucji ludzi. Niestety Płock został celowo oddany w pacht ludności mniejszościowej i mają tu zbudować piekło sabatu Grajkom do emerytury. Wynaturzony z polskości i Ludzkości projekt pudla muzycznego. Nadziei na polskość Płocka – NIE Ma.

  • Wania, jesteś na polskim says:

   forum – mógłbyś chociaż pisać po polsku. O wartości merytorycznej tych wypocin nie ma co sie nawet wypowiadać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU