Gala Kings of Sanda odwołana!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Właśnie otrzymaliśmy informację o odwołaniu Gali Kings of Sanda, która miała się odbyć jutro w Orlen Arenie. Poniżej publikujemy list od organizatorów Gali.

Szanowni Państwo,
W imieniu przedstawicieli II Gali Kings Of Sanda z ogromną przykrością musimy poinformować Państwa, że z przyczyn od nas niezależnych, musieliśmy podjąć najtrudniejszą dla nas, jako organizatorów, decyzję o przeniesieniu II Gali Kings Of Sanda. Powodem zaistniałej sytuacji są trudności organizacyjne związane z terminarzem meczów EURO 2012 oraz zbiegiem imprez masowych w Płocku, a także choroba 2 zawodników i wycofanie się Zawodniczki z Czech.

Gala w Płocku przesunięta zostaje na ostatni tydzień sierpnia. Wszystkich fanów i miłośników tej chińskiej sztuki walki zapraszamy do obejrzenia Królów Sandy na otwartej, niebiletowanej imprezie nad Bałtykiem w lipcu. O szczegółach będziemy Państwa na bieżąco informować.

Bilety zachowują ważność na Galę sierpniową lub można je zwracać w punktach sprzedaży, w których wejściówki zostały zakupione.

Wszystkim sponsorom, patronom i partnerom tego wydarzenia, ze szczególnym uwzględnieniem Prezydenta Miasta Płock – Pana Andrzeja Nowakowskiego i Marszałka Województwa Mazowieckiego – Pana Adama Struzika, pragniemy złożyć serdeczne wyrazy podziękowania za zaangażowanie. Licząc na Państwa pomoc, zrozumienie i współpracę z Państwa strony, pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności związane ze zmianą terminu II Gali Kings Of Sanda.

Zapraszamy wszystkich Fanów sportów walki na kolejne odsłony Kings Of Sanda.

Z wyrazami szacunku

Urszula Nalepińska
PR & Media Manager
Kings Of Sanda

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji