Gady i płazy ponownie w SDK-u

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już jutro, po raz kolejny w Spółdzielczym Domu Kultury zobaczyć będziemy mogli gazy i płazy, a także inne, niekonieczne bezpieczne stworzenia. SDK wraz z Płockim Stowarzyszeniem Terrarystycznym zaprasza wszystkich miłośników jaszczurek, pająków i węży na wystawę, która zostanie zainaugurowana w najbliższy wtorek.

Płockie Stowarzyszenie Terrarystyczne od wielu już lat współpracuje ze Spółdzielczym Domem Kultury PSM L–W, czego wystawa, której otwarcie obędzie się 4 listopada, jest najlepszym przykładem. Gady i płazy po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć w płockim SDK-u. Wydarzenie to ma charakter ogólnopolski i pozwoli zobaczyć z bliska gatunki z całego świata. Nie zabraknie egzotycznych węży, pająków, żółwi i jaszczurek.

Jak zapewniają organizatorzy, celem wystawy jest rozpowszechnianie zamiłowania do tych wspaniałych i jednocześnie zaskakujących zwierząt. Zdecydowanym atutem będzie możliwość porozmawiania z wystawcami oraz zaprzyjaźnienia się z ich pupilami. Ostatniego dnia wystawy – tak jak w ubiegłym roku – odbędzie się bowiem giełda terrarystyczna, podczas której będzie można nabyć te ciepłolubne stworzenia. W sprzedaży będą zwierzęta wystawowe, a także te z własnych hodowli.

Gady będzie można oglądać do niedzieli, 9 listopada, w godzinach 10-18 (w niedzielę zaś od godz. 10 do 16). Wstęp wolny.

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji