REKLAMA

Foodtrucki już weekend. Mamy dla Was vouchery!

REKLAMA

Już od najbliższego piątku ponownie przed Galerią Wisła staną foodtrucki. Kuchnia z całego świata zagości w Płocku na trzy dni.

Jak informowaliśmy, od 17 do 19 lipca przed wejściem głównym do Galerii Wisła zaplanowano drugi w tym roku Zlot Foodtrucków. W najbliższej edycji weźmie udział kilkanaście restauracji, oferujących przysmaki z całego świata.

Swój przyjazd zapowiedziały już: Browar Rebelia, Tradycyjne Kołacze Węgierskie, EL Compadre, Burger Lovers, Bułkownik Burger, Pichcibryka, Lemoniada Tak, Kurczaki po amerykańsku, Churros Amigos, Lofry, All eyes on fries, Naturalnie Tak.

Dodatkowo organizatorzy przygotowują atrakcje dla dzieci, dobrą muzykę oraz różnorodne konkursy. Szczegóły znajdziecie na profilu wydarzenia.

KONKURS

My również przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest voucher na wybrane danie w wybranym foodtrucku oraz piwo lub lemoniada (do wyboru).Voucher otrzymają trzy pierwsze osoby, które wymienią co najmniej trzy foodtrucki, obecne na Zlocie w Płocku w dniach 13 i 14 czerwca.

Prawidłową odpowiedź należy przesłać na nasz KONTAKT do jutra, do godziny 12. Wpiszcie prawidłowy adres e-mail, ponieważ w wiadomości zwrotnej skontaktujemy się ze zwycięzcami konkursu. W tytule wiadomości wpiszcie KONKURS. Powodzenia!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Olek says:

    Serio? 22 zł za burgera to cena z kosmosu? Grubo

  2. Pb says:

    Ceny z kosmosu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU