REKLAMA

Flesz – premiera spektaklu Stowarzyszenia Teatru Per Se

REKLAMA

1 marca na scenie Off Off POKiS-u odbędzie się przedpremierowy pokaz spektaklu Stowarzyszenia Teatru Per Se pt. „Flesz”. Autorem tekstu i inscenizacji jest Mariusz Pogonowski. Wstęp wolny.

Skąd nazwa przedstawienia? Jak podają autorzy:

Czasem widzisz obraz, który przedstawia wszystko to, czego nie potrafisz nazwać. Czasem widzisz ten obraz pomimo. Czasem wolałbyś go nie widzieć. Jednak kiedy to nastąpi sprawy przybierają inny obrót. To co było nienazwane teraz, jest już zobrazowane i wystarczy tylko jedna chwila, aby to ubrać w słowa. Podobno słowa zmieniają świat. Kiedyś wierzono w sprawczą moc słów. Teraz należymy do kultury obrazkowej. Jedno zdjęcie może zniszczyć życie, jedno zdjęcie i nie ma odwrotu. Flesz. Krótki błysk, kiedy jest za mało światła, by zrobić zdjęcie. Flesz który obnaża to co tajemnicze i ukazuje w płaskiej i bezdusznej przestrzeni to co nienazwane.Za tekst i inscenizację odpowiada Mariusz Pogonowski. Muzykę współtworzyli: Adam Bonalski, Krzysztof Misiak, Magdalena Lewandowska, Mariusz Pogonowski i Michał Majcher. Występują: Milena Bednarska, Agnieszka Bonalska, Adam Bonalski, Artur Jóźwiak, Magdalena Lewandowska, Marcin Majda, Piotr Mrowicki, Katarzyna Królikowska, Anna Stańczak, Agnieszka Zielińska, Małgorzata Zielińska.

Spektakl zostanie zaprezentowany już w najbliższy weekend, 1 (pokaz przedpremierowy), 2 i 3 marca, o godzinie 19 na scenie Off Off POKiS-u (ul. 3 maja 18 – piwnica). Wstęp wolny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU