Finalista The Voice of Poland w Płocku

REKLAMA

W najbliższy piątek, 4 lipca, w Płocku wystąpi Mateusz Krautwurst – uczestnik „Fabryki Gwiazd”, finalista „The Voice of Poland”, kompozytor i autor tekstów. W sali koncertowej POKiS będzie promować swój najnowszy album „Gdzieś pomiędzy”.

Mateusz Krautwurst, po udanym udziale w telewizyjnym show, współpracuje z takimi artystami jak Piotr Polk, Kayah, Natalia Kukulska czy Adam Sztaba. 9 maja zadebiutował płytą „Gdzieś pomiędzy”, zawierającą 15 utworów. Ta płyta, to wynik fascynacji muzyką soul, takimi artystami jak Marvin Gaye czy D’angelo. Słychać elementy zainspirowane The Roots, Beady Belle czy Robertem Glasperem.

PowiązaneTematy

– To, że Mateusz pisze i śpiewa po polsku, jest zdecydowanie wielkim atutem tego albumu – czytamy w jego informacji prasowej. – Jego teksty to opowieść o doświadczeniach młodego chłopaka, który już wie, jak wiele pracy trzeba włożyć we wszystko, co chce się w życiu osiągnąć i utrzymać. I nieważne czy jest to muzyka, czy miłość. Słuchacz, który ma okazję znaleźć się gdzieś pomiędzy, czuje, że jest dokładnie w tym miejscu, w którym zawsze chciał być. Koncert Mateusza to niezwykłe przeżycie, które na pewno zapamiętają Państwo na długo! – zachęcają organizatorzy koncertu.

4 lipca 2014, godz. 19,
sala POKiS
Bilet: 20 zł dostępne w Bileterii POKiS oraz on-line: www.pokis.infoserw.pl.