REKLAMA

Filmowe Ferie w NovymKinie Przedwiośnie

REKLAMA

NK Przedwiośnie zaprasza wszystkich najmłodszych widzów na wspólne spędzenie ferii, w trakcie których zaplanowano specjalne pokazy filmowe.

Codziennie od 1 do 14 lutego o godzinie 11 obejrzeć będzie można seans przygotowany dla widzów w każdym wieku. Bilety na pokazy są w specjalnej cenie 10 zł dla każdego widza. Podczas seansów zostaną rozlosowane również nagrody na zasadzie konkursu Happy Seats.

Nie zabraknie też specjalnej promocji barowej – mały zestaw będzie można kupić już za 10 zł.

Po seansach, w dniach 2, 6, 9 oraz 13 lutego odbędą się warsztaty teatralne, poprowadzone przez „Teatr Form Wielu” z Płocka. Po warsztatach natomiast będzie można obejrzeć spektakl teatralny. Warsztaty teatralne „Teatr Lalek od Kuchni” będą darmowe dla osób, które zakupiły bilet na seans w NK Przedwiośnie.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:
2 lutego – Podstawy pantonimy i świadomość ciała w teatrze. Spektakl „Wiewiór pierwszy nieznośny”
6 lutego – Głos jako środek wyrazu scenicznego. Spektakl „Mikołaj potrzebny od zaraz”
9 lutego – Teatr przedmiotu i podstawy animacji w teatrze lalek. Spektakl „Najprawdziwszy skarb”
13 lutego – Podsumowanie warsztatów i wspólne obejrzenie materiałów pamiątkowych. Spektakl „Wiewiór pierwszy nieznośny”.

HARMONOGRAM SEANSÓW:

1 lutego godz. 11:00 – „Filmowe Ferie: Dobry dinozaur 2D dubbing” (2015)
reżyseria: Peter Sohn.


Co by było, gdyby asteroida, której potężne uderzenie miliony lat temu doprowadziło do zagłady dinozaurów, jednak nie uderzyła w Ziemię? W alternatywnej historii, w której dinozaury nie wymarły, młody Apatozaur Arlo wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Starając się znaleźć drogę powrotną do domu, zaprzyjaźnia się z małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel. Bilety 10 złotych.

2 lutego godz. 11:00 – „Filmowe Ferie: Winx Club: Tajemnica morskich głębin 2D dubbing” (2014)
Klub Winx zmaga się ze straszliwą tajemnicą, która sprawi, że twoje serce zabije szybciej! Najzacieklejsze przeciwniczki wróżek z Klubu Winx, czarownice Trix, łączą siły ze złą nimfą Politeą. Od niej dowiadują się, że aby raz na zawsze pokonać wróżki i stać się niezwyciężonymi, niewiele potrzeba – wystarczy perła ukryta w głębi Nieskończonego Oceanu! Tak mała, a obdarzona tak ogromną mocą Perła Głębin daje niezwykłą siłę temu, kto ją zdobędzie!
Drużyna Ciemnej Magii: Trix, Politea i Tritannus stanowi bardzo silną grupę… niemalże niepokonaną! Ale żadne z nich nie jest w stanie przeciwstawić się prawdziwej mocy Winx – mocy miłości. Bloom jeszcze nigdy nie była tak zdeterminowana, żeby zdobyć magiczną perłę, zanim zrobią to jej wrogowie, i ocalić księcia Skya, schwytanego przez Trix i uwięzionego na dnie oceanu. Winx nie mają ani chwili do stracenia: czy uda im się powstrzymać wrogów, zanim będzie za późno?
Nie będzie łatwo! Politea pragnie pozyskać moc wyłącznie dla siebie. Bez skrupułów zdradzi swoich wspólników i zatruje oceany, aby ją zagarnąć…
Po seansie zapraszamy na warsztaty teatralne „Teatr Lalek od kuchni” przygotowane przez Teatr Form Wielu – Podstawy pantonimy i świadomość ciała w teatrze. Spektakl „Wiewiór pierwszy nieznośny”. Bilety 10 złotych.

3 lutego godz. 11:00 – „Filmowe Ferie: Happy feet: tupot małych stóp 2 2D dubbing” (2011)
reżyseria: George Miller.

W kontynuacji wyróżnionego nagrodą Akademii hitu kasowego Happy Feet 2 widzowie znów zobaczą bajeczne krajobrazy Antarktyki i spotkają się z najpopularniejszym stepującym pingwinem Mambo (Elijah Wood), miłością jego życia Glorią (Alecia Moore {Pink}) i ich starymi znajomymi Ramonem i Lovelace’em (Robin Williams). Mambo i Gloria mają syna Erika (EG Daly), który próbuje znaleźć swoje powołanie w świecie cesarskich pingwinów. Nowe zagrożenia nadciągają jednak nad populację pingwinów i aby ocaleć, wszystkie pingwiny będą musiały współpracować — i tańczyć. Bilety 10 złotych.

4 lutego godz. 11:00 – „Filmowe Ferie: Lego przygoda 2D dubbing” (2014)
reżyseria: Phil Lord, Christopher Miller.
Pierwszy pełnometrażowy film kinowy, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany. Bilety 10 złotych.

5 lutego godz. 11:00 – „Hotel Transylwania 2 2D dubbing” (2015)
reżyseria: Genndy Tartakovsky.
Zarząd Hotelu Transylwania zmienił nieco regulamin i teraz pośród upiorów mogą w nim mieszkać także ludzie. No, ci nieco bardziej odważni ludzie. Ale Drac nie wszystko widzi w różowych (czy może raczej czarnych) barwach, obawia się bowiem, że jego półczłowieczy-półwampirzy wnuk nie przejawia symptomów wampira… Zamierza więc, łącząc siły z Frankiem, Murrayem i Griffinem, poddać go wampirzemu treningowi.
To jednak nie wszystko. Hotel zapragnął odwiedzić Vlad, bardzo, bardzo, bardzo stary (i staroświecki) ojciec Draca. Sytuacja komplikuje się, gdy Vlad dowiaduje się, że jego wnuk nie jest wampirem czystej krwi, a Hotel Transylwania mogą odwiedzać ludzie…Bilety 10 złotych.

6 lutego godz. 11:00 – „Filmowe Ferie: Święty Mikołaj dla wszystkich 2D dubbing” (2015)
reżyseria: Albert ‚t HooftPaco Vink.
Już niedługo Gwiazdka – czas prezentów dla wszystkich dzieci. Ale co ze zwierzakami? Czy Mikołaj o nich zapomniał? A może po prostu o nich nie wie?
Trzy młode zwierzaki postanawiają to zmienić i wyru szają na spotkanie z Mikołajem. Niosą ze sobą listę prezentów dla całej gromady swych przyjaciół. Jednak do Gwiazdki nie zostało już wiele czasu , a droga jest długa i pełna niebezpieczeństw. Chyba będą z tego potrójne kłopoty.
Po seansie zapraszamy na warsztaty teatralne „Teatr Lalek od kuchni” przygotowane przez Teatr Form Wielu
– Głos jako środek wyrazu scenicznego. Spektakl „Mikołaj potrzebny od zaraz”. Bilety 10 złotych.7 lutego godz. 11:00 – „Filmowe Ferie: Minionki 2 dubbing” (2015)
reżyseria: Kyle Balda, Pierre Coffin.

Film zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków – od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki zawsze potrzebowały złego przywódcy, służyły już T. Rexowi, Czyngis-chanowi, Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli, tyle tylko, że… wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy. Minionki Kevin, Bob i Stuart desperacko poszukując zła, przemierzają cały świat. Po drodze detronizują królową Elżbietę II i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńców poznają Scarlett Overkill (w wersji oryginalnej głosu użyczyła jej Sandra Bullock), pierwszy w historii tak czarny kobiecy charakter. W niej cała nadzieja… Bilety 10 złotych.

8 lutego godz. 11:00 – „Filmowe Ferie: Dobry dinozaur 2D dubbing”. Bilety 10 złotych.

9 lutego godz. 11:00 – „Filmowe Ferie: Winx Club: Tajemnica morskich głębin 2D dubbing”.
Po seansie zapraszamy na warsztaty teatralne „Teatr Lalek od kuchni” przygotowane przez Teatr Form Wielu – Teatr przedmiotu i podstawy animacji w teatrze lalek. Spektakl „Najprawdziwszy skarb”. Bilety 10 złotych.

10 lutego godz. 11:00 – „Filmowe Ferie: Happy feet: Tupot małych stóp 2D dubbing”. Bilety 10 złotych.

10 lutego godz. 11:00 – „Kino seniora”
Pokaz w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego działającego przy Stowarzyszeniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wstęp dla wszystkich seniorów. Pokaz filmowy połączony z prelekcją po filmie przygotowaną przez aktorów z Teatru Form Wielu. Bilety 11 złotych.

11 lutego godz. 11:00 – „Filmowe Ferie: Lego przygoda 2D dubbing”. Bilety 10 złotych.

12 lutego godz. 11:00 – „Filmowe Ferie: Hotel Transylwania 2 2D dubbing”. Bilety 10 złotych.

13 lutego godz. 11:00 – „Filmowe Ferie: Święty Mikołaj dla wszystkich 2D dubbing”.
Po seansie zapraszamy na warsztaty teatralne „Teatr Lalek od kuchni” przygotowane przez Teatr Form Wielu – Podsumowanie warsztatów i wspólne obejrzenie materiałów pamiątkowych. Spektakl „Wiewiór pierwszy nieznośny”. Bilety 10 złotych.

14 lutego godz. 11:00 – „Filmowe Ferie: Minionki 2D dubbing”. Bilety 10 złotych.

14 lutego „Walentynki w NK Przedwiośnie
W repertuarze: Planeta Singli, Jak to robią single, #Wszystkogra”. Seanse zgodne z repertuarem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU