REKLAMA

Filmowa noc z Muzeum Mazowieckim w Płocku

REKLAMA

Muzeum Mazowieckie w Płocku zaprasza na wyjątkową Noc Muzeów. Placówka i jej oddziały wyemitują na swoich profilach facebookowych interesujące filmy.

15 maja wieczorem będzie można obejrzeć ciekawe filmy, przygotowane z myślą o Nocy Muzeów. W rolach głównych wystąpią m.in. miecz, zioła, tango, fotografia i pewien dżentelmen w cylindrze.

Muzeum przygotowało filmy: „Aikido i sztuka miecza w Spichlerzu”, „Rozmowy o dzikiej kuchni w Skansenie”, „Taniec i secesja w kamienicy przy Tumskiej 8”, „Jowett i art deco przy kolegialnej 6”, „Zatrzymani w kadrze w bożnicy”. Emisja odbędzie się na profilach facebookowych:

– Ze względów bezpieczeństwa nie zdecydowaliśmy się organizować tradycyjnej Nocy Muzeów. Nic straconego jednak, szaloną noc atrakcji przygotujemy dla was jesienią, gdy wspólnie świętować będziemy jubileusz 200-lecia Muzeum Mazowieckiego w Płocku – wyjaśnia placówka.Muzeum zaprasza też do zwiedzania wystaw – zarówno główna siedziba, jak i oddziały są otwarte od wtorku do niedzieli, w godz. 10-17.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU