REKLAMA

Feta na Starówce. Wojciech Bógdał wrócił do domu

REKLAMA

Ze złotym medalem z The World Games wrócił Wojciech Bógdał, motoparalotniarz Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w Płocku. Wywalczył on pierwszy złoty krążek podczas igrzysk sportów nieolimpijskich we Wrocławiu. Na Wojtka czekali najbliżsi i fani.

Na Starym Mieście zorganizowano huczne przywitanie Wojtka Bógdała. Był tort, szampan, gratulacje i podniosłe słowa.

– Witamy Wojtka, który wrócił z dalekiej wyprawy – powiedział Dariusz Bógdał, ojciec Wojtka. – Ma on w zasadzie wszystko. Mistrzostwo Świata, Europy, Polski, teraz złoto na The World Games. W zasadzie można by kończyć karierę – mówił podczas przywitania.

Czy tak się stanie? O to podczas hucznego powitania Wojtka Bógdała nikt nie pytał. Zamiast tego były gratulacje i uściski rąk.

– Bardzo wam dziękuję, że tu przyszliście – stwierdził wyraźnie wzruszony Bógdał. – Dziękuję za doping od samego początku przed wyjazdem. Cieszę się, że mogłem reprezentować nas Polaków i Płock na tych właśnie igrzyskach. Olbrzymim wyróżnieniem jest dla mnie to, że mogłem zdobyć dla nas złoty medal jako pierwszy. Po prostu wam dziękuję – dodał.Wojtkowi gratulowali m.in. przedstawiciele Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej i Urzędu Miasta. – Serdecznie gratuluję wywalczenia złotego medalu – mówił w imieniu prezydenta Nowakowskiego, wiceprezydent Roman Siemiątkowski. – To pierwszy mistrzowski medal na tej imprezie. Szczególnie cieszy, że zdobył go płocczanin – dodał zastępca prezydenta.

Wojtek rewelacyjny! Mamy złoto!

My oczywiście do tych gratulacji się przyłączamy i życzymy kolejnych równie wielkich sukcesów – bo większych osiągnąć się już przecież nie da.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Anka says:

    Sorry,Wojtek jest z Tłuchowa i zawsze tak będzie!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU