Festiwal Food Trucków powraca!

0

Po czerwcowym sukcesie pierwszej edycji tego festiwalu, przyszedł czas na ciąg dalszy… Już 16 i 17 lipca przed Galerią Mazovia ponownie pojawią się popularne Food Trucki. W Płocku od pierwszego dnia zyskały ogromną popularność. Czy podobnie będzie i tym razem?

Food Truck Festiwal II edycjaMieszkańcy Płocka ponownie będą mogli spróbować “ulicznego menu”. Frytki, hot-dogi, burgery, a także kuchnie z różnych stron świata – to tylko niektóre z przysmaków, jakie zostaną przygotowane specjalnie na te dni. Oprócz tego, nie zabraknie również idealnych w sezonie letnim lodów oraz napojów chłodzących. Zarówno miłośnicy dań arabskich, meksykańskich, jak i francuskich, znajdą coś dla siebie.

Festiwal Food Tracków wciąż zyskuje na swojej sile, a mieszkańcy Płocka korzystają z jego atrakcji. Kolejna okazja do smakowania przed nami!

 


Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje