REKLAMA

Festiwal BOSS, czyli zachęta młodych do bycia przedsiębiorczym

REKLAMA

Studenckie Forum Business Centre Club, zabiera się do działania w naszym mieście. Pierwszym poważnym przedsięwzięciem będzie Festiwal Boss, który rozpocznie się w czwartek, 9 kwietnia.

– To największy biznesowy festiwal, który odbywa się cyklicznie na wszystkich najważniejszych uczelniach wyższych w największych miastach w całej Polsce, nieprzerwanie od 12 lat – czytamy w zapowiedzi nadesłanej przez organizatorów. Na początku roku reaktywował się płocki region SF BCC, który kilkanaście miesięcy wcześniej przestał działać, ze względu na brak osób, które chciały uczestniczyć w szeregach organizacji. Nowe studenckie forum zainicjowali w większości żakowie z pierwszego roku ekonomii na płockiej politechnice.

Obecnie forum, działające przy płockiej filii Politechniki Warszawskiej rozrasta się, o czym świadczy chociażby zaplanowany na najbliższy czwartek i piątek Festiwal BOSS. Impreza składa się z bezpłatnych wykładów, warsztatów i spotkań z ludźmi ze świata biznesu, którzy dzielą się praktyczną wiedzą oraz doświadczeniem.

PowiązaneTematy

Wydarzenie jest skierowane do studentów i absolwentów, którzy szukają pomysłu na rozwój swojej kariery. Zarówno festiwal, jak i całe forum, gromadzi aktywnych, młodych ludzi. Według prelegentów, tego typu inicjatywy są bardzo pomocne ich odbiorcom i niosą ze sobą dużą wartość merytoryczną.