REKLAMA

Fantasy znika, ale dlaczego?

REKLAMA

Wczoraj od rana miłośników kręgli i zabawy w płockim Fantasy Park uderzyła niemiła wiadomość o zakończeniu działalności klubu w naszym mieście. Pogłoski o przyczynach takiego stanu rzeczy krążyły różne, postanowiliśmy więc zapytać u źródła.

Pytanie wysłaliśmy przede wszystkim do centrali Fantasy Parku, która mieści się w Krakowie. Dzisiaj otrzymaliśmy odpowiedź.

Z przykrością informujemy, iż Fantasy Park w Płocku zakończył swoją działalność w CH Mazovia z dniem 24.02.2013. Cieszymy się, że mieliśmy okazję tworzyć w mieście Płock rozrywkę na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że nasi Klienci będą miło wspominać czas spędzony z nami. Powody naszej decyzji są tajemnicą handlową, której nie możemy ujawnić, ze względu na zobowiązania wobec naszych partnerów biznesowych. Prosimy o uszanowanie tej decyzji.

Okazuje się, że o powodach takiej decyzji nie mają pojęcia nawet sami (już byli) pracownicy klubu. – Tak naprawdę sami nie wiemy dlaczego tak się stało, wersji jest zbyt dużo – usłyszeliśmy.Miejsce po klubie nie będzie jednak długo stało puste. – W lokalu po Fantasy Park jest już nowy najemca. Szczegóły dotyczące całego procesu już wkrótce – powiedziała nam Agata Zwolan, rzeczniczka prasowa galerii.

Krążą pogłoski, że nowy nabywca jest z Płocka i nie będzie zmieniał głównego profilu klubu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU