REKLAMA

Fantasy Park odchodzi z Płocka

REKLAMA

Odwoływane koncerty, wyjeżdżający z Płocka młodzi ludzie, a teraz zamknięty jeden z większych klubów w mieście. Czy Płock umiera?

O zamknięciu klubu na swoim profilu facebookowym poinformował Fantasy Park dzisiaj rano. Pogłoski o odejściu klubu z Płocka krążyły jednak wcześniej. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że płocki oddział nie przyniósł takich zysków, jak się spodziewano i to nawet pomimo (a może właśnie z powodu) niezbyt wysokich pensji pracowników i małych wydatków na reklamę. Dochodziły do nas głosy o oszczędzaniu nawet na klimatyzacji. Na pewno nie pomogły również co jakiś czas pojawiające się informacje o bójkach w lokalu (czy zaraz po wyjściu z niego) i interwencjach policji.

Jeszcze jedna przyczyna przyszła nam na myśl po zerknięciu na stronę internetową Fantasy Park, na której płocki oddział ma numer… 13 ;)fp3O komentarz poprosiliśmy przedstawicieli klubu – czekamy na odpowiedź.

Faktem jest jednak, że z mapy Płocka znika kręgielnia i lokal, przeznaczony dla grupy starszej niż nastolatkowie.fp11

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. sentex says:

  Problem FP to pieniądze. Płacili gorszę ludziom i zatrudniali ludzi bez przygotowania. Kto tam zajmował się marketingem?
  W efekcie jakiekolwiek informacje o imprezach były wyłącznie w mazovi a powinni docierać nie do swoich klientów a do nowych.
  Kolejna sprawa to bezpieczeństwo. Umywali ręce po bójkach zamiast zmieniać się na lepsze. Udawali że to nie ich problem bo to za drzwiami bo kamera nic nie zauważyła itp.

 2. Un says:

  Bójki były, jak wszędzie. Więc to nie jest nic dziwnego. Tylko głośniej się o nich mówiło, bo zajmowały się nimi media, no i były w galerii. Po prostu, fp padł, bo Płock zaczyna być dziurą zabitą dechami. Mało komu sie teraz tutaj dogodzi. Jak nic nie bedzie, to ludzie zaczna narzekac na to, ze nic sie nie dzieje, a jak bylo to kazdy narzekał że za drogo i w ogóle be.

 3. Dedra says:

  Podobno tam bójki były ale ja nie widzialam. Potwierdzi ktoś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU