Fame Dance Festiwal po raz trzeci

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już po raz trzeci w naszym mieście odbędzie się Fame Dance Festiwal, czyli wielka impreza taneczna. Do Płocka przyjadą gwiazdy programu You Can Dance.

Impreza taneczna, którą patronatem objął prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski, odbywać się będzie od 23 do 26 czerwca w studiu tańca Fame. Wówczas – podobnie jak w latach ubiegłych – zorganizowane zostaną darmowe warsztaty taneczne z uczestnikami programu You Can Dance. W tym roku do Płocka przyjadą Joanna Kozłowska oraz Paweł Tolak, finalista szóstej edycji show TVN-u.

Aby móc uczestniczyć w zajęciach, wystarczy wysłać zgłoszenie  na adres mailowy: fameplock@gmail.com. W treści należy podać imię, nazwisko, wiek i nr telefonu. Przez cały tydzień warsztatowcy będą pracować  nad materiałem, który zaprezentują na Wielkiej Finałowej Gali – ta ponownie odbędzie się na deskach amfiteatru.

Wielki finał zaplanowano na 27 czerwca. Punktualnie o godzinie 19 tancerze ze studia Fame oraz uczestnicy warsztatów pokażą swój układ płockiej publiczności. Darmowe wejściówki na finał czekają w studiu Fame (mieszczącym się w Teatrze Dramatycznym przy ulicy Nowy Rynek) oraz w POKiS-ie.

Fame Dance Festiwal wspiera akcję charytatywną dla podopiecznego Fundacji Dzieciom ” Zdążyć z Pomocą” Patryka Woźnicy, w celu dofinansowania do leczenia i rehabilitacji dziecka, stąd podczas imprezy obecni będą wolontariusze.

Wejściówki na finałową galę można odebrać nawet dziś w studiu Fame w godz. 15-20 lub w POKiS-ie od 10 do 15.30. PetroNews jest patronem medialnym imprezy.

Fot.: Materiały prasowe

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji