REKLAMA

Fabryka narkotyków w powiecie płockim. Jej właściciel nosił przy sobie broń

REKLAMA

Płoccy policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu płockiego, który produkował narkotyki. Mężczyzna posiadał również broń, argumentując jej posiadanie poczuciem zagrożenia.

W piątek, 8 października funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zatrzymali 29-latka, który posiadał narkotyki i broń. Policjanci potwierdzili wcześniejsze ustalenia, że mieszkaniec powiatu płockiego może posiadać i produkować zabronione substancje.

– Mężczyzna miał przy sobie 150 gramów extasy, sól kokainową oraz broń. W toku przeszukania pojazdu, jak i garażu na terenie rodzinnej posesji 29-latka, policjanci zabezpieczyli kilka beczek z zawartością sypkich substancji, służących najprawdopodobniej do produkcji środków odurzających, menzurki, wagę i innego rodzaju przedmioty, służące do wytwarzania narkotyków – informuje podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

Mężczyzna przyznał, że ujawnione przyrządy i substancje to jego własność.Policjanci zabezpieczyli również broń przy zatrzymanym. 29-latek twierdził, że nosił replikę pistoletu ze względu na poczucie zagrożenia. 10 października mężczyzna w płockiej prokuraturze usłyszał zarzuty, za które grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci udokumentowali część zabezpieczonych przedmiotów na zdjęciach.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 4

 1. Seba? says:

  No dokładnie. To była bron czy jej replika. Dosc istotne.

 2. ciekawe says:

  fabryka w samochodzie?

 3. Gumowy kałach says:

  A ja wczoraj po tumskiej spacerowałem z żoną na smyczy

 4. Lucjan says:

  To broń czy replikę broni:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU