Ewelina Lisowska zagra w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotę, 22 listopada, w płockiej galerii Wisła usłyszymy Ewelinę Lisowską – laureatkę hitowego programu telewizyjnego X Factor. 

W najbliższą sobotę o godzinie 16, na scenie pod Wieżą Zegarową płockiego centrum handlowego, odbędzie się koncert popularnej gwiazdy młodego pokolenia, Eweliny Lisowskiej. Oprócz dużej dawki muzyki, fani Eweliny mogą liczyć na konkursy z wyjątkowymi nagrodami oraz sesję, podczas której będzie można zdobyć autograf piosenkarki.

Ewelina Lisowska znana jest z przebojów takich jak “Nieodporny rozum”, “W stronę słońca”, “Jutra nie będzie” czy “We mgle”. Jej debiutancki album znalazł się w Top10 polskich bestsellerów. Tymczasem piosenkarka zakończyła prace nad najnowszym albumem pod tytułem “Nowe Horyzonty”. Płocki koncert jest sygnowany nazwą nowego krążka.

– Podstawowym założeniem mojego drugiego albumu studyjnego był brak ograniczeń stylistycznych i wyjście poza kręgi rockowego brzmienia, którym charakteryzowała się płyta „Aero-Plan” – mówi Ewelina Lisowska. – “Nowe Horyzonty” to podróż w poszukiwaniu nowoczesnych dźwięków i różnorodności. Materiał powstawał we współpracy z Filipem Pacholczykiem i Maćkiem Wiergowskim, którzy byli odpowiedzialni również za produkcję płyty – dodaje.

Czy koncert Eweliny Lisowskiej okaże się podobnym wydarzeniem do tego, którego sprawcą był Dawid Kwiatkowski? Przekonamy się już pod koniec tygodnia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji