REKLAMA

Euro 2016 – kampania ruszyła

REKLAMA

W weekend Płock zaczął kampanię akcji „Let’s meet in Płock EURO 2016”, która ma zwiększyć szanse naszego miasta, jako jednego z pretendentów do otrzymania roli miasta-gospodarza Mistrzostw Europy w 2016 roku.

Pomysł w środowisku handballu został przyjęty niezwykle entuzjastycznie. Nowy branding ORLEN Areny oraz spot promocyjny, który zadebiutował podczas spotkania z duńskim Team Tvis Holstebro spodobał się kibicom szczypiorniaka. Pod wrażeniem atmosfery i płockich kibiców byli także Duńczycy. Kampania promocyjna wystartowała pełną parą. Dostępny jest facebookowy fanpage kampanii, który przez pięć dni działalności zebrał ponad czterystu fanów. Oficjalną stronę internetową (www. euro2016plock.eu) odwiedzono kilkaset razy. Pierwszym efektem promocji jest największy w historii wyjazd fanów Orlen Wisły na mecz z VIVE – i to pomimo pewnych utrudnień ze strony kieleckiego klubu.

– Choć klub z Kielc podniósł ceny biletów ze standardowych na 40 zł, a także ograniczył liczbę miejsc dla płocczan do 240, to wierzymy, że uda się dojść do porozumienia z VIVE i atmosfera sportowego święta, charakterystyczna dla Orlen Areny, będzie równie dobra w hali w Kielcach, jak w Płocku – pisze Konrad Kozłowski z Zespołu Spraw Medialnych Urzędu Miasta Płocka. – To dopiero początek długofalowej kampanii, jaką będzie realizowało miasto Płock. Chcemy, aby nasza idea wyrażana była przez niestandardowe działania, angażowała jak największą część środowiska piłki ręcznej i przysłużyła się promocji tej dyscypliny w naszym kraju – dodaje.To dopiero początek długofalowej kampanii, jaką będzie realizowało miasto Płock – Konrad Kozłowski, Zespół Spraw Medialnych Urzędu Miasta Płocka

W tej chwili chętnych na wyjazd jest około 400 kibiców. Lecz płocczan w Kielcach będzie jeszcze więcej. Zarezerwowano kilka rodzinnych autokarów – wyjazd planują bowiem całe rodziny i niepełnosprawni fani piłki ręcznej.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU