REKLAMA

Ekstremalne sporty w Galerii Wisła

REKLAMA

Galeria Wisła żegna wakacje na sportowo. 3 i 4 września odbywa się w niej Festiwal Sportów Ekstremalnych. Już pierwszego dnia nie brakowało atrakcji, a drugi dzień zapowiada się równie ciekawie.

W sobotę od godz. 12 w galerii odbywały się atrakcje związane ze sportami wodnymi, ulicznymi oraz lifestylowymi. Można było również poradzić się na temat specjalistycznego sprzętu niezbędnego do realizowania ekstremalnych pasji.

Na zewnątrz, tuż przed głównym wejściem do Galerii utworzono strefę surfera, na której można było popływać na 30-metrowym torze do skimboardu. Oprawa muzyczna DJ’a przenosiła uczestników w klimat kalifornijskiej plaży. Na miejscu można było stawiać pierwsze surferskie kroki, dzięki trenażerom typu Trickboard. Na temat balansu i równowagi rad udzielali doświadczeni instruktorzy grupy FlowUP!W budynku galerii rozmieszczono natomiast strefę z akademią skateboardingu, w której królowały fishboardy, longboardy oraz hulajnogi. W programie akcji przygotowano pokazy i akademię Freestyle BMX/MTB. W tym celu powstały specjalne konstrukcje, które umożliwiały walkę z ziemską grawitacją. W programie była też: trampolina wakestyle, na której można poćwiczyć akrobacje z treningową deską wakeboardową oraz trenażer typu trambike.

W niedzielę finał wydarzenia uświetni koncert Natalii Nykiel, czyli jednej z najbardziej zdolnych i popularnych wokalistek młodego pokolenia. Artystka jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem 2014 roku. Natalia w ciągu ostatniego roku stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci. Jej teledyski łącznie mają już prawie 40 milionów wyświetleń, z czego videoclip do singla „Bądź duży” znalazł się na 2 miejscu najczęściej wyświetlanych polskich teledysków oraz na 6 miejscu najczęściej odtwarzanych teledysków z całego świata w Polsce w 2015 roku! Kolejnym dziełem Natalii, który stał się radiowym hitem jest utwór Error. Artystka stanowi wiodącą rolę we wszystkich stacjach radiowych.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU