Ekipa z “Warsaw Shore” w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dzisiaj w Galerii Wisła natknęliśmy się na część Ekipy z Warszawy, czyli bohaterów programu, emitowanego w stacji MTV “Warsaw Shore”. Płock odwiedzili prywatnie.

Pierwowzorem była “Ekipa z New Jersey”. Kolejne programy wzorowane na niej to Ekipa z Newcastle (Geordie Shore) czy Ekipa z Cardiff (The Valleys). Teraz mamy swojską (może nawet za bardzo) “Ekipę z Warszawy”. Reality show kręcone było przez miesiąc w jednym z warszawskich domów, w którym zamieszkało osiem, wybranych na castingach, osób. Niestety, nie mają oni zbyt ambitnych zadań, a poziom bardzo odbiega nawet od pierwszej i kolejnych edycji Big Brothera. Mimo tego (a może właśnie dlatego) program ma ponad 74 tysiące fanów na swoim profilu facebookowym.

Fanów tego programu, którzy liczyli na odcinek specjalny, nagrywany w Płocku, musimy rozczarować. Realizacja została już zakończona, chociaż w MTV można oglądać dopiero początkowe odcinki. Nasze miasto odwiedzili natomiast Paweł „Trybson”, 22-latek z Sosnowca, i Ania, również 22-latka z miejscowości Żmigród, którzy przyjechali na zaproszenie swojego kolegi, pochodzącego z Płońska 27-letniego Mariusza. Płocką galerię odwiedzili w charakterystycznych kurtkach, czym oczywiście wzbudzili zainteresowanie.

Podziel się:

8 komentarzy

 1. Jeśli zatem “masz świra na punkcie przecinków” oraz “jesteś miłośniczką poprawnej polszczyzny”, radzę trzykrotnie sprawdzić tekst, bo błędy są rażące.

  • Tosiu, na szczęście nigdzie nie napisałam, ze jestem nieomylna ;) Jeśli zauważyłaś jakieś błędy, to wskaż je, a z przyjemnością poprawię tekst.

   • To tak na szybko, bo oryginalna autorka zamilkła :)
    Niepotrzebne przecinki to:
    – “Kolejne programy, wzorowane na niej”
    – “zamieszkało osiem, wybranych na castingach”
    – “którzy liczyli na odcinek specjalny, nagrywany w Płocku musimy”, tutaj dodatkowo przecinek powinien być w innym miejscu: po “Płocku”. Wtedy część między przecinkami będzie ładnym wtrąceniem.

    Oczywiście jako humanista jedynie z zamiłowania do książek mogę się mylić :)

   • Przecinki przed imiesłowami są zazwyczaj dyskusyjne ;) Z mojej szkoły: “O tym, czy przed imiesłowem przymiotnikowym powinien zostać postawiony przecinek, decyduje budowa zdania i intencje autora wypowiedzi”. W pierwszym przypadku zgadzam się co do zasadności usunięcia przecinka (wzorowane jako dopełnienie określenia programy), w drugim przypadku powinien być jeszcze jeden przecinek, domykający wtrącenie “wybranych na castingach”, w trzecim również zgadzam się z przedmówcą. Sprawdza się tu zasada, że we własnych tekstach błędów nie zauważamy ;)

   • do interpunkcji potrzeba przede wszystkim wyczucia, a nie książkowych definicji, a wyczucie bierze się z oczytania. a co do błędów we własnych tekstach – zgadzam się

 2. To mają Fanów??? jak byście nie napisali, że to jakaś tam ekipa to w życiu bym nie wiedział ;). Ale dość muszę o tym jak najszybciej zapomnieć …

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji