Ekipa serialu „Pod powierzchnią” podsumowała pracę w Płocku

REKLAMA

W środę ekipa serialu TVN „Pod powierzchnią” oficjalnie zakończyła zdjęcia i podsumowała swoją działalność w Płocku. Wszyscy liczą na powrót do Płocka i nagranie drugiego, trzeciego oraz kolejnych sezonów.

19 września na tarasie widokowym za Hotelem Starzyński odbyło się spotkanie z ekipą kręconego w Płocku serialu „Pod powierzchnią”. Udział w nim wzięli Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, reżyser Borys Lankosz, producentka serialu Karolina Izert, Bogumił Godfrejów – operator filmowy. W spotkaniu uczestniczył także prezydent Płocka, a konferencję poprowadził płocki aktor Mariusz Pogonowski.

Ekipa w superlatywach wypowiadała się na temat piękna i klimatu Płocka. Aktorzy przyznali, że liczą na okazję powrotu do Płocka, by nagrać kolejne sezony serialu.

PowiązaneTematy

– Jak dobrze znasz tych, których kochasz? – cytował główne hasło serialu Mariusz Pogonowski. – Co się pod tym kryje? – dopytywał aktor.

– No właśnie! Co się pod tym kryje? Myślę, że każdy zadaje sobie to pytanie. Bo tak naprawdę nie wiemy co ta druga osoba, którą kochamy najbardziej, ukrywa i myślę, że to będziemy starali się odkrywać. Pokazywać te relacje, pokazywać te emocje – odpowiadała producentka serialu Karolina Izert.