REKLAMA

EchoSonda: WOŚP 2014

REKLAMA

22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Pomimo przenikliwego zimna i wiatru, na ulice Płocka wyszli wolontariusze, którzy przebrani w kolorowe stroje zbierali pieniądze na szczytny cel. Zapytaliśmy płocczan co sądzą o akcji, a wolontariuszy, jak w tym roku przebiega finał, odczuwalny w puszkach z czerwonym serduszkiem.

Tej akcji nie trzeba właściwie nagłaśniać, ani nikogo do niej namawiać. Jest znana w Polsce i za granicą, wszędzie tam, gdzie mieszkają nasi rodacy. Słynne „światełko do nieba” i orkiestra, która będzie grała do końca świata i jeden dzień dłużej, już od 22 lat porywają ludzkie serca do włączenia się w ten wielki dar dla potrzebujących.

Pięknie podsumował WOŚP jeden z płocczan, który wziął udział w naszej EchoSondzie: – Na inkubatorze, w którym leżało moje dziecko było naklejone takie serduszko. Do końca życia będę im się za to odwdzięczał.

Z naszych aukcji udało się uzbierać dokładnie 710 zł, ale jeszcze jedna z nich trwa. Możecie zalicytować i tym samym zwiększyć pulę tegorocznej płockiej orkiestry – LINK DO AUKCJI.Zapraszamy na kolejny odcinek EchoSondy PetroNews, tym razem prosto z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU