REKLAMA

EchoSonda: Jak spędzić wakacje w Płocku?

REKLAMA

Wakacje w pełni – przekonuje o tym nie tylko kalendarz, ale przede wszystkim letnia aura. Wielu z Was czeka na urlop, by spędzić te chwile poza miastem, z dala od miejskiego zgiełku, inni zaś planują wypoczynek w Płocku. A co można robić w naszym mieście podczas wakacji? Spytaliśmy o to w naszej EchoSondzie!

Po raz kolejny udaliśmy się z naszą kamerą na ulice Płocka i okoliczne plaże. Tym razem mieliśmy tylko jedno pytanie: Gdzie spędzisz trwające wakacje? Odpowiedzi nie były jednak zaskakujące. Przeważająca większość spytanych przez nas płocczan wolne chwile poleca spędzić czas na leniuchowaniu na piachu, a konkretnie nad zalewem Sobótka. Dobrym wyborem, według przepytanych przez nas przechodniów, jest też oddalone od Płocka jezioro na Grabinie.

Płocczanie doceniają również imprezy wakacyjne organizowane w naszym mieście na plaży. – Można pójść na festiwale, w tym najbliższy Reggaeland, odwiedzić muzea albo pospacerować po parku – powiedział jeden z przechodniów. – Coś tam się w Płocku dzieje – dopowiedziała zapytana przez nas kobieta. – Mamy bardzo ładną plażę – dodała.

Pośród przychylnych opinii pojawiły się też te negatywne. Takie mało przychylne głosy usłyszeliśmy głownie od młodzieży z naszego miasta. – W Płocku nie ma co robić – powiedział jeden z płocczan. – Ja na wakacje wyjeżdżam – dodał. – Wakacje w Płocku? Najlepiej w Zakopanem – stwierdziła płocczanka.Co jeszcze można robić w Płocku w wakacje? Sprawdź, oglądając naszą EchoSondę!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU