EchoSonda: Jak się podobał Polish Hip-Hop Festival?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kolejny z płockich, wakacyjnych festiwali przeszedł do historii. Tradycyjnie już wybraliśmy się z kamerą na plażę podczas Polish Hip-Hop Festival, gdzie zapytaliśmy Was o wrażenia z drugiej edycji tego hip-hopowego święta.

Dwa koncertowe dni przyciągnęły do Płocka fanów hip-hopu z całej Polski. Nie zabrakło także płocczan.Wszyscy przepytani przez nas, jak jeden mąż, chwalili drugą odsłonę Polish Hip-Hop Festival. – Czekałam na występ Tedego, który był wczoraj. Podobało mi się – powiedziała spytana przez nas festiwalowiczka. – Jest świetnie – dodał kolejny z przepytanych przez nas gości płockiej plaży. – Nie lubię hip-hopu, ale tu mi się podoba – dodał po chwili.

Wszystkie opinie na temat drugiej edycji festiwalu w naszej EchoSondzie. Sprawdźcie koniecznie!

rok 2013

rok 2014

Podziel się:

2 komentarze

  1. Oprócz tego że wprowadzono beznadziejną politykę narzucającą zakup napoi i jedzenia jedynie we wnątrz imprezy co wiązało się z zakazem wniesienia nawet butelki wody czy suchej bułki impreza ok.

    • Na większość, jak nie na wszystkie takie festiwale biletowane czy nawet koncerty klubowe nie wniesiesz takich rzeczy. Taka polityka i właściwie już rok temu nie można było wchodzić z własnymi napojami.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji