REKLAMA

EchoSonda: Jak podobał się Audioriver

REKLAMA

Tegoroczny Audioriver przeszedł już do historii. Na płockiej plaży ponownie bawili się fani muzyki elektronicznej. Podczas dziewiątej edycji festiwalu pod scenami było w sumie 26 tysięcy osób z całej Polski i z zagranicy. Jak oceniają Audioriver 2014? Sprawdziliśmy w naszej EchoSondzie.

Choć chętnych na przyjazd na festiwal tradycyjnie nie brakowało, wśród przepytanych przez nas ludzi coraz częściej słychać było narzekania. Według dużej części bohaterów EchoSondy, Audioriver stracił to, czym przyciągał przed laty.

PowiązaneTematy

– Line-up jest gorszy niż rok temu, który z kolei był słabszy niż ten sprzed czterech lat – powiedział jeden z przepytanych przez nas festiwalowiczów, który na Audioriverze był już po raz ósmy. – Poziom z roku na rok spada. Festiwal zmienia się i komercjalizuje. Nie jest to już święto muzyki niezależnej – dodał.

Niepochlebne opinie słychać było nader często. – Jestem w Płocku, bo są tu i moi znajomi – wyznał kolejny bohater naszej EchoSondy. – Słyszałem jednak, że są lepsze alternatywy na spędzenie tego czasu i w przyszłym roku z nich skorzystamy – dodał z przekąsem.

Oczywiście, obok słów krytyki pojawiły się też opinie zachwalające największy, organizowany w Płocku festiwal. Jakie konkretnie? Odpowiedź w naszej EchoSondzie!