REKLAMA

EchoSonda – Aquapark w Płocku?

REKLAMA

Zbliżają się wakacje, kojarzone przede wszystkim z wypoczynkiem, słońcem i… wodą. Relaks nad morzem, jeziorem czy basenem to jest to, co lubimy najbardziej. W tym kontekście pytanie o aquapark w naszym mieście rozbudzało przede wszystkim… nadzieję.

Powstania parku wodnego z prawdziwego zdarzenia jednak raczej nie mamy co się spodziewać. Powszechnie wiadomo, że inwestycje te nie są zbyt dochodowe, że większość miast musi je dofinansowywać, że często przynoszą straty. Jeszcze niedawno budowa aquaparku była planowana w partnerstwie publiczno-prywatnym. Plany i wizualizacje mówiły nawet o jej prawdopodobnej lokalizacji na terenie przy ulicy Gałczyńskiego, obok marketu Kaufland.

Niestety, realnie patrząc, ciężko będzie znaleźć inwestora, który w czasach kryzysu wyłoży pieniądze na inwestycję z niewielką szansą na szybki zwrot gotówki. Ale może, skoro wśród przepytanych osób tylko jedna była przeciwko, jest jakaś szansa na uwzględnienie marzeń płocczan?

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka EchoSondy, zrealizowanego przez DR TV.Mamy też dla was niespodziankę. Przed Dniem Matki w naszej EchoSondzie nagramy życzenia dla mam wszystkich osób, które zdecydują się wystąpić przed naszą kamerą. O dokładnym miejscu i czasie nagrywania programu poinformujemy was już wkrótce.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU