26 i 27 września na Moście Solidarności zaplanowano prace drogowe. Zajęty będzie prawy pas ruchu w obu kierunkach.
Prace będą prowadzone w godzinach 8-17. W związku z robotami, będą występowały czasowe utrudnienia w ruchu, ze względu na zajęcie prawego pasa na jezdniach w obu kierunkach.
Prace na Moście Solidarności związane są z naprawą odwodnienia urządzenia dylatacyjnego nad podporą P6. Roboty będą prowadzone przez firmę Bilfinger Berger Budownictwo S.A. z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.
W środę i czwartek na moście będzie obowiązywała czasowa organizacja ruchu, konieczne będzie także ograniczenie prędkości.


















![Kolejna edycja Urbexomanii. Co przygotowano i czym jest prawdziwy urbex? [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/08/urbex-360x180.jpeg)













![Najlepsi żeglarze rywalizowali w Płocku na Mistrzostwach Polski klasy Micro – ORLEN Cup [ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2025/09/Regaty-ORLEN-Cup-Mistrzostwa-Polski-Micro-2025-15-360x180.jpg)










