Dzieci zaśpiewały z Magdą Femme

ADVERTISEMENT

Wczorajsze popołudnie w Galerii Mazovia przebiegało w bardzo nastrojowym, świątecznym nastroju. Były elfy, renifery, Święty Mikołaj i gwiazda – Magda Femme, która zaśpiewała kolędy razem z płockimi maluchami.

Trzeba przyznać, że świąteczna dekoracja na głównej scenie galerii wyglądała imponująco. Podobnie jak piosenkarka, która bardzo szybko zaskarbiła sobie łaski dzieci i przekonała je do wspólnego śpiewania. Było pięknie i nastrojowo. Z każdą kolędą dołączały kolejne maluchy, które za odwagę i naprawdę ładny śpiew dostały słodycze.

PowiązaneTematy

W przerwach Magda Femme rozmawiała z dziećmi o tym, co chciałyby otrzymać w prezencie gwiazdkowym. Odpowiedzi były nieco zaskakujące, ponieważ najwięcej z nich dotyczyło posiadania… sanek. -To zupełnie inaczej niż w czasie mojego ostatniego koncertu w Rzeszowie – mówiła nam po koncercie piosenkarka. – Tam mała dziewczynka wyznała, że chciałaby otrzymać telefon dotykowy z niezłym doładowaniem.

To my jednak wolimy odpowiedzi małych płocczan :)
Po koncercie Magda Femme rozdawała autografy, ustawiła sie również długa kolejka chętnych do zrobienia sobie zdjęcia z piosenkarką i Świętym Mikołajem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z koncertu, a już wkrótce również na relację filmową.