Dwa złota i tytuł najlepszego zawodnika dla płocczanina

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płocczanie osiągają coraz lepsze wyniki w sztukach walki. W weekend majowy Mateusz Dymek z klubu Sanda Płock zdobył podwójne złoto na turnieju Polish Open Kickboxing CUP. Uhonorowano go także tytułem najlepszego zawodnika turnieju.

Zawody odbywały się od 2 do 4 maja w Krynicy Zdrój. W turnieju, organizowanym przez Luks Jas-Pol, wzięło udział około 300 zawodników z 38 klubów z Polski oraz z Węgier, Słowacji i Chorwacji.

Mateusz Dymek 2Płocki Uczniowski Klub Sportowy „Sanda Płock” reprezentował Mateusz Dymek, który startował w dwóch konkurencjach: Light-contact i Kick-light. W obydwu nie miał sobie równych, zdobywając ostatecznie dwa złote medale i tytuł najlepszego zawodnika całego turnieju.

Kolejny wyjazd płocczan na zawody już 14 maja – będzie to Puchar Świata w Kickboxingu. Do Szeged (Węgry) pojadą Mateusz Dymek oraz Dagmara Tchorek, którzy wezmą udział w czterodniowych zawodach – od 15 do 18 maja. – Puchar świata będzie sprawdzianem formy przed kolejnym etapem przygotowawczym do Mistrzostw Świata, które odbędzie się we wrześniu we włoskim Rimini – mówi Piotr Paśnik, trener zawodników.

Tradycyjnie trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji