REKLAMA

Drugiego dnia świąt odwiedź Audiovizualia

REKLAMA

W sobotę, 26 grudnia, w klimatycznym miejscu jakim jest sala teatralna Stowarzyszenie Teatr Per Se, odbędzie się druga edycja imprezy Audiovizualia.

Pierwsza, inauguracyjna edycja tego wydarzenia miała miejsce rok temu i cieszyła się sporym powodzeniem. W związku z tym, w tym roku organizatorzy postanowili podnieść sobie poprzeczkę nieco wyżej.

PowiązaneTematy

– Po raz kolejny na Audiovizualiach nie zabraknie wyjątkowych gości, którymi tym razem będą między innymi H.S i Diabeu Poniatowski, czyli pomysłodawcy i organizatorzy cyklu imprez pod nazwą „Fuzja Dźwięku” czy też płocki golibroda – Ghetto Pattern z Męskiej Strefy Cięcia – zachęcają organizatorzy.

Podczas świątecznej imprezy wystąpią:

Fuzja Dźwięku (Warszawa):

  • H.S,
  • Diabeu Poniatowski,

627 (Płock):

  • Janko Muzykant,
  • Tomm Packer,
  • Radek,

oraz Ghetto Pattern (Męska Strefa Cięcia) i Thetal (Płock).

O wizualizację zadbają znany z poprzedniej edycji Thetal oraz Magda. Natomiast oświetlenie, akustyka i sprzęt estradowy zrealizowane będą przez Audio Leader (Płock).

Organizatorem wydarzenia (więcej TUTAJ) jest Stowarzyszenie 627, współpracujące przy tym projekcie ze Stowarzyszeniem Teatr Per Se i Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki.

Audiovizulia odbędą się 26 grudnia 2015 roku, w piwnicy Teatru Per Se, przy ul. 3 maja 18. Bilet wstępu na imprezę kosztuje 15 zł.

Fot. profil facebook'owy wydarzenia