REKLAMA

Dokucza ci alergia? Kolejna płocka placówka przyjmie cię w ramach NFZ

REKLAMA

Niewiele płockich placówek medycznych dysponuje poradnią alergologiczną. A, niestety, alergie coraz częściej nam doskwierają, czyniąc nasze życie mniej komfortowym.

Najczęstszymi alergenami są roztocza, pyłki roślin, sierść zwierząt, wełna, pierze. Uporczywe kichanie, łzawienie oczu, wysypki, duszności – to tylko niektóre objawy, jakie doskwierają alergikom.

Alergię określa się zazwyczaj jako nieprawidłową reakcję organizmu na niegroźny czynnik. W procesie alergicznym układ odpornościowy traktuje te niegroźne substancje jako elementy zagrażające, co wywołuje reakcję, mającą na celu ich zneutralizowanie i wydalenie z organizmu.Nie da się ukryć, że w Płocku mieliśmy problem ze zdiagnozowaniem alergii i odpowiednim leczeniem. Do niezbyt bogatej płockiej oferty dołącza Centrum Medyczne Medica, które od 4 lipca będzie realizowało nowy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie alergologii. Poradnia alergologii przy ul. Chemików 7 będzie czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godzinach od 7.30-13.30 oraz w środę od 12-18.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU