REKLAMA

Dłuższe ferie w Atrium Mosty. Do wygrania rodzinny wyjazd do Energylandii!

REKLAMA

Już od najbliższego weekendu dla młodych mieszkańców województwa mazowieckiego rozpoczynają się ferie. Z tej okazji Atrium Mosty przygotowało sporo atrakcji, a dodatkowo można wygrać wyjazd dla całej rodziny do największego parku rozrywki w Polsce.

„Przedłużamy ferie” – to hasło akcji w Atrium Mosty, pod którym kryją się cosobotnie zabawy i konkursy z udziałem maskotki Atrium Mostowskiego. Za potwierdzoną specjalną pieczątką obecność w minimum trzech edycjach sobotnich wydarzeń, odwiedzający będą mogli odebrać nagrodę gwarantowaną – maskotkę Atrium Mostowskiego, a dodatkowo wziąć udział w finałowym konkursie, w którym nagrodą główną jest wyjazd do zatorskiego parku rozrywki Energylandia.

– Ferie zwykle kojarzą się nam wszystkim ze sportami zimowymi. Niestety, w ostatnich latach dni, kiedy można było oddawać się białemu szaleństwu w naszym regionie, można policzyć na palcach jednej ręki – mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty. – Zdajemy sobie sprawę, że dla najmłodszego pokolenia zimowa przerwa to czas szczególny, kiedy można odsapnąć i oddać się przyjemnościom. Chcemy, by dzieci miały taką możliwość, dlatego właśnie każda sobota lutego będzie w naszym centrum wypełniona atrakcjami, tak, by, niezależnie od pogody, można było nabrać sił na następne miesiące w szkolnej ławce – dodaje.

Akcja trwa już od 1 lutego – w Atrium Mosty czeka specjalna strefa z klockami dla najmłodszych. Podczas Wspólnego Budowania uczestnicy zbudują konstrukcje, wykorzystując klocki gigant, BUMP, drewniane, Lego Classic i Duplo. Dodatkowo będzie można wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą zestawy klocków.

Druga sobota, 8 lutego, to w Atrium Mosty Dzień Slimów. Najmłodsi będą przygotowywać pod okiem animatorów popularne masy plastyczne, a w trakcie konkursów mogą wygrać jeden z dziesięciu zestawów do samodzielnego tworzenia slimów.

15 lutego, w ramach Dnia Psa i Kota zorganizowana zostanie w Atrium Mosty zbiórka artykułów dla zwierząt. W tym dniu również maluchy będą mogły przy specjalnie przygotowanym stanowisku wykonać prace plastyczne z motywem psów i kotów.W przedostatnią sobotę akcji, 22 lutego, w Atrium Mosty zaplanowano Dzień Magii. Tego dnia będzie można obejrzeć pokaz iluzjonisty, a także samemu nauczyć się kilku sztuczek lub stworzyć magiczną biżuterię. Na chętnych czekać będzie także malowanie twarzy czy brokatowy tatuaż, a na łasuchów – wata cukrowa.

Wielki Finał ferii w Atrium Mosty odbędzie się 29 lutego. W tym dniu dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach z wykorzystaniem Knoocker, czyli interaktywnej ścianki pozwalającej na połączenie ruchu i gier komputerowych. W programie także malowanie twarzy, kolorowe tatuaże oraz pokazy skręcania balonów. Atrakcją będzie również występ teatrzyku dla dzieci, który specjalnie dla maluchów zaprezentuje trzy przedstawienia.

W ostatnią sobotę lutego odbędzie się także konkurs finałowy, w którym główną nagrodą jest wyjazd do Energylandii dla całej rodziny.

Akcja „Przedłużamy ferie” odbywać się będzie w Atrium Mosty w każdą sobotę lutego, w godzinach 11.00 – 17.00. Więcej informacji na temat programu imprezy oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.atrium-mosty.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU