REKLAMA

Audioriver 2020. Poznaliśmy kolejne gwiazdy 15. edycji festiwalu

REKLAMA

ZHU, Artbat czy Viper Diva – to tylko część zapowiedzianych artystów, którzy pojawią się na kolejnej, 15. edycji festiwalu Audioriver. Ostatni weekend lipca zapowiada się niezwykle gorąco.

Obecność amerykańskiego producenta ZHU to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń 15. edycji Audioriver, którą właśnie zapowiedziano. Artysta jak dotąd był w Polsce tylko raz – w 2017 roku, także na płockim festiwalu. Amerykański artystka jest autorem chociażby singla „Faded”, którym zasłużył sobie na światową sławę i nominację do Grammy.

Jednak ZHU to nie jedyny artysta, którego zapowiedzieli organizatorzy Audioriver. Na płockiej plaży wystąpi także ceniony, polski duet Catz ‚n Dogz.  Na ostatnim wydanym krążku pt. „Friendship” gościnnie pojawili się m.in. Taco Hemingway, Rosalie. i WhoMadeWho.

Na festiwalowej scenie nie zabraknie także duetu Artbat, których utwory stale pojawiały się w setach takich gwiazd, jak Solomun, Joris Voorn czy Pete Tong. Dużo dobrych występów ma za sobą także francuski duet Kas:st, którego produkcje od niedawna sygnuje uznana wytwórnia Afterlife. Jedną z nich – „The Hymn Of Fallen Dreams” zremiksowali właściciele labelu, czyli Tale Of Us – do wysłuchania podczas 15. edycji Audioriver.

Festiwalowy line-up jednak się nie kończy. Wśród zapowiedzianych artystów pojawią się także przedstawiciele mocniejszych i energetycznych brzmień elektroniki. Będzie to m.in. Dr. Rubinstein –  bardzo rozpoznawalna i żywiołowa postać na DJ-skiej scenie, szokująca mieszanką brzmień acid, electro i techno. Po podobnych obszarach muzycznych poruszają się Stijn i Joris z duetu Joyhauser, reprezentanci belgijskiej sceny.Jak obiecują organizatorzy Audioriver 2020, energii nie zabraknie także podczas koncertu Viper Diva, czyli duetu, za którym stoją Shlømo i Hadone.

Ciekawie prezentują się także przedstawiciele muzyki drum & bass, którzy wystąpią podczas Audioriver. Już dziś wiemy, że w Płocku pojawi się Fred Vahrman (producent znany z duetu Fred V & Grafix), Bryan Gee (weteran sceny, znany szczególnie z działalności jego wytwórni V Recordings) oraz Zardonic & Fickle6 present Takeover.

To oczywiście część line-up’u tegorocznego Audioriver. Kolejne szczegóły mają zostać ujawnione wkrótce.

Festiwal Audioriver 2020 odbędzie się na płockiej plaży w dniach 24-26 lipca.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU