REKLAMA

Długo oczekiwane „Gwiezdne wojny” w NK Przedwiośnie! Co jeszcze zobaczymy?

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie jak zwykle przygotowało dużo nowości dla każdego. Na miłośników kina akcji i nieoczekiwanych zwrotów wydarzeń, czeka przygoda z produkcją „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”. A dla mniejszych kinomanów i całej rodziny? Koniecznie sprawdźcie! 

Mikołaj i spółka

Od 8 grudnia w NK Przedwiośnie możemy obejrzeć film familijny „Mikołaj i spółka”.

fot. materiały producenta

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów, wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratować tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!
REŻYSERIA: Alain Chabat OBSADA: Audrey Tautou, Golshifteh Farahani.

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

fot. materiały producenta

Od 14 grudnia NK Przedwiośnie zaprasza na premierę jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów roku „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Film będzie wyświetlany w czterech formatach: 2D napisy i dubbing oraz 3D napisy i dubbing.

W najnowszej produkcji Lucasfilm „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” bohaterowie „Przebudzenia Mocy” wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…
REŻYSERIA: Rian Johnson OBSADA: Daisy Ridley, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson

Mikołajki na bis!

W sobotę, 9 grudnia i niedzielę, 10 grudnia kino zaprasza na Mikołajki na bis! NK Przedwiośnie zapewnia moc atrakcji! W ofercie najnowsze premiery filmowe, przedpremierowe pokazy „Magicznej zimy Muminków” oraz „Paddingtona 2” animacje i spektakle przygotowane przez aktorów z Teatru Form Wielu, słodkie niespodzianki oraz konkursy Happy Seats. Na animacje i zabawy podczas Mikołajek na bis 9-10 grudnia kino zaprasza w godzinach 10 – 14. Bilety zgodne z cennikiem Kina!

fot. materiały producenta

MAGICZNA ZIMA MUMINKÓW” przedpremiera dubbing – To będzie wyjątkowa zima w świecie Muminków. Wyjątkowa, bo pierwsza. W śnieżnej, mroźnej Finlandii, którą zamieszkują, zazwyczaj zasypiają na zimę, by po obudzeniu powitać piękno wiosny i cieszyć się resztą roku. Czy Muminki będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia gwiazdki.
REŻYSERIA: Ira Carpelan, Jakub Wroński OBSADA: Piotr Fronczewski, Maciej Musiał, Natalia Kukulska, Maciej Stuhr.

fot. materiały producenta

PADDINGTON 2” przedpremiera dubbing – Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!
REŻYSERIA: Paul King OBSADA: Hugh Grant, Ben Whishaw, Brendan Gleeson

Bajkoranki: Moje wakacje z Rudym

fot. materiały producenta

W sobotę i niedzielę kino tradycyjnie zaprasza na Bajkoranki i pokaz filmu familijnego „Moje wakacje z Rudym”. Seanse odbędą się o godzinie 11, bilety w cenie 12 złotych. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansach NK Przedwiośnie zaprasza do patio kina na animacje prowadzone przez aktorów z Teatru Form Wielu.

Katecheza w kinie: Sprawa ChrystusaW niedzielę 10 grudnia o godzinie 15.30 NK Przedwiośnie zaprasza na spotkanie w ramach Katechezy w kinie. Zostanie wyświetlony film „Sprawa Chrystusa” z napisami. Bilety w cenie: normalne – 15 złotych, grupowe 11 złotych. Przed seansem kino zaprasza na herbatę i ciastko. Po seansie odbędzie się dyskusja na patio kina.

Lee (Mike Vogel) był na samym szczycie. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiły awans w „Chicago Tribune”, a w domu czekała na niego kochająca żona (Erica Christensen) i dzieci. Miał poczucie, że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło… Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach…
REŻYSERIA: Jon Gunn OBSADA: Mike Vogel, Erika Christensen, Faye Dunaway.

Spotkania Filmowe: Dziecko Apokalipsy

fot. materiały producenta

W poniedziałek, 11 grudnia odbędą się Spotkania Filmowe i pokaz filmu „Dziecko Apokalipsy” napisy. Seans zaplanowany jest na godz. 18.30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem NK Przedwiośnie zaprasza na mały poczęstunek: herbata, ciastko. Przed seansem odbędzie się również losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

Krystaliczne morze, skóra rozgrzana słońcem, senna atmosfera niekończących się wakacji. Ford jest instruktorem surfingu i podobno synem legendarnego reżysera, spędzającym beztrosko czas z energiczną dziewczyną. Wizyta dawnego przyjaciela zmusi go jednak do konfrontacji z przeszłością. Osiągnięcie dojrzałości okaże się jednak trudniejsze niż opanowanie ślizgającej się na falach deski.
REŻYSERIA: Mario Cornejo OBSADA: Sid Lucero, Annicka Dolonius, RK Bagatsing.

Portret Kobiety: Na karuzeli życia

We wtorek 12 grudnia odbędzie się spotkanie Portret Kobiety i pokaz najnowszego filmu Woody’ego Allena „Na karuzeli życia” napisy. Seans rozpocznie się o godzinie 18, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem kino zaprasza na poczęstunek przygotowany przez Lekkie Ciacho. Przed seansem odbędzie się również losowanie atrakcyjnych nagród na zasadach Happy Seats!

„Na karuzeli życia” napisy – Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami.
REŻYSERIA: Woody Allen OBSADA: Kate Winslet, Juno Temple, Justin Timberlake.

Rodzinne Oglądanie: Listy do M. 3

W środę, 13 grudnia, w ramach Rodzinnego Oglądania odbędzie się seans filmu „Listy do M. 3”. Rozpocznie się o godzinie 13.40, bilety w cenie tylko 15 złotych! Podczas seansu losowanie nagród!

Ponadto w repertuarze: animacja „Coco” dubbing – Dwunastoletni meksykański chłopiec imieniem Miguel pragnie zgłębić tajemnice rodzinnej legendy; animacja „Pierwsza gwiazdka” dubbing – Osioł, owieczka i gołąb podążają za gwiazdą i stają się świadkami narodzin Jezusa; animacja „Kumple z dżungli” dubbing – Grupa zwierząt musi stawić czoło koali, który chce spalić dżunglę; film familijny „Mikołaj w każdym z nas” dubbing – Stolarz spotyka prawdziwego św. Mikołaja; „Listy do M. 3” – Losy kilkorga bohaterów ponownie przeplatają się w Wigilię Bożego Narodzenia; „Morderstwo w Orient Expressie” napisy – Gdy w luksusowym pociągu zasztyletowany zostaje wpływowy biznesmen, Hercules Poirot podejmuje się wskazania mordercy spośród trzynastu pasażerów w przedziale; polski dramat „Cicha noc” – Pracujący za granicą Adam niespodziewanie wraca do rodzinnego domu na Boże Narodzenie. Nikt z krewnych nie spodziewa się, jak wielki wpływ na ich życie będą miały dalsze wydarzenia wigilijnej nocy; „Najlepszy” – Historia życia Jerzego Górskiego, który mimo wielu przeciwności został mistrzem świata w podwójnym triatlonie; najnowszy film Woody’ego Allena „Na karuzeli życia” napisy – Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU