Disco nad Wisłą – ostatni dzień z tańszymi karnetami!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w sierpniu fani muzyki rozrywkowej będą mogli cieszyć się z oglądania i słuchania gwiazd muzyki disco polo. Jeszcze dzisiaj do północy można natomiast nabyć karnety na festiwal w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 39 zł!

To już ostatnia chwila na zakup. Karnety na Disco nad Wisłą w cenie 39 zł idą “jak ciepłe bułeczki”. Nic dziwnego, bo program tegorocznego festiwalu zapowiada się naprawdę interesująco.

Od 12 do 14 sierpnia w Płocku królować będzie muzyka, której nikt nie słucha, a każdy zna. Piątek i sobota to, oczywiście, koncerty na przepięknej, nadwiślańskiej plaży, natomiast niedziela to oficjalne afterparty, poza terenem festiwalu.

disco
Nowością na Disco nad Wisłą są dwie sceny, grające niezależnie od siebie. Na scenie głównej wystąpią gwiazdy polskiej muzyki tanecznej: Akcent, Defis, Boys, Powerplay, Playboys, Piękni i Młodzi, Skaner, Long&Junior, Soleo, Quest, Cliver oraz gwiazda muzyki Italo Disco, który przyleci z USA na swój pierwszy koncert w Polsce – Grant Miller. Na drugiej scenie imprezę poprowadzą DJ JiMI oraz DJ Robert, a potrwa ona od godz. 20 do 4 rano.

Relację z Disco nad Wisłą przeprowadzi ogólnopolska stacja Polo TV. Wzorem poprzedniego roku, na płockiej starówce znajdzie się mobilne studio radia VOX FM, które nadawać będzie bezpośrednio na antenie, zapraszając do odwiedzenia Płocka.

Karnety na festiwal można kupić:

  • Sierpc – ul. Piastowska Sklep “Strefa mody”
  • Płock – Burgeroom, ul. Kochanowskiego 48
  • Płock – Sklep Monopolowy Wisienka, ul. Wyszogrodzka 36
  • Słupno – Ultrapropaganda, ul. Sezamowa 4
  • przez internet www.kupbilet.pl/disconadwisla.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji