REKLAMA

Disco nad Wisłą – bez Granta Millera, za to z Milano

REKLAMA

Grant Miller, który miał wystąpić w sobotę na Disco nad Wisłą, nie zdążył na samolot z Chicago. Zamiast niego usłyszymy zespół Milano.

Jak podkreślają organizatorzy, nie mieli żadnego wpływu na dzisiejszy rozwój wydarzeń. Grant Miller, gwiazda italo disco, spóźnił się na samolot lecący z Chicago. Organizatorzy jednak stanęli na wysokości zadania i ściągnęli na festiwal znany zespół Milano.

– Włożyliśmy dużo wysiłku w organizację Disco nad Wisłą, ta informacja nie jest więc dla nas zbyt miła – powiedział PetroNews Adrian Kiełbowski, organizator festiwalu. – Staraliśmy się załatwić lot innym samolotem, jednak i tak nie udałoby mu się przyjechać na czas – wyjaśnia.Organizator zapewnia, że pozostałe punkty programu są bez zmian. – Dzisiaj wystąpi jeszcze zespół Boys, a zaraz po nim polski zespół nurtu disco polo – Milano. Mamy nadzieję, że uczestnicy będą się dobrze bawić, a dodatkowo postanowiliśmy wpuszczać na teren festiwalu wszystkie dzieci do lat 12 za darmo – tłumaczy Adrian Kiełbowski.

Dzisiaj wystąpią jeszcze:
– 20:00 – LONG&JUNIOR
– 21:00 – DEFIS
– 22:00 – SKANER
– 23:00 – CLIVER
– 0:00 – TOP GIRLS
– 0:40 – BOYS
– 1:10 – MILANO.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU