Być może nie wszyscy jeszcze zauważyli, że bardzo rozwinął się u nas dział ogłoszeń drobnych. Bezapelacyjnie – w Internecie ogłoszeń przybywa.

To co powodowało, że sami rezygnowaliśmy z subskrypcji grup czy FanPage zawierających ogłoszenia, to spam i natłok produktów, których nie szukamy. A gdyby tak podzielić je na kategorie? Szukacie domu? Chcecie sprzedać mieszkanie? Wystarczy polubić wyłącznie FanPage, dotyczący obrotu nieruchomościami. To wszystko. Na pewno wtedy nie zdarzy Wam się napotkać tam ogłoszenie o sprzedaży klapek i usług odrobaczania. Tylko konkretne propozycje. Podobna sytuacja będzie w przypadku samochodów czy motocykli. Proste i skuteczne!

Idąc za ciosem, stworzyliśmy możliwość automatycznej promocji ogłoszeń drobnych, które umieszczacie na petronews.pl na facebooku. Na poczatek udostępniamy trzy fanpage:

qNieruchomości

Prezentujemy oferty z kategorii Nieruchomości, Dom, Działka, Lokale i Obiekty, Mieszkanie i Pozostałe

 

q1Motoryzacja

Prezentujemy oferty z kategorii Motoryzacja, Części i usługi, Dostawcze i ciężarowe, Maszyny budowlane i rolnicze, Motocykle i Quady, Samochody Osobowe, Pozostałe

 

q11Praca

Prezentujemy oferty z kategorii Praca, Szukam Pracy, Współpraca, Zatrudnię, Zlecenia

 

Ogłoszenie, które chcecie zamieścić u nas i AUTOMATYCZNIE wysłać na FB, możecie dodać np. tutaj:

DODAJ OGŁOSZENIE

Zapraszamy do polubienia wybranych przez Was FanPage i powodzenia w sprzedaży! Ze swojej strony zawsze możemy wspomóc dużo, dużo mocniej. Jak? Zainteresowanych odsyłamy TUTAJ.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji