REKLAMA

Darmowe kursy specjalnie dla maturzystów. Pomogą w matematyce i fizyce

REKLAMA

Politechnika Warszawska Filia w Płocku ponownie organizuje kursy, wspomagające przygotowania do egzaminu dojrzałości. Bezpłatna inicjatywa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród maturzystów.

Płocka politechnika zaprasza wszystkich chętnych maturzystów do zgłaszania chęci uczestnictwa w kursach on-line przed egzaminem dojrzałości. Uczelnia proponuje dwa kursy:

  • MATMAgeddon – kursy w wymiarze 10 godzin (na poziomie podstawowym i rozszerzonym),
  • FIZYKAlipsa – kurs w wymiarze 10 godzin (poziom rozszerzony).

Podczas kursów nacisk będzie kładziony przede wszystkim na rozwiązywanie zadań z arkuszy maturalnych. Zajęcia poprowadzą doświadczeni nauczyciele akademiccy uczelni.

Kurs jest ponownie bezpłatny, stanowi on element Projektu Edukacyjnego PW Filii w Płocku skierowanego do młodzieży szkolnej.

Zapisy prowadzone są poprzez formularze dostępne na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, do wyczerpania wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.Zajęcia planowane są w dniach 26-29 kwietnia i będą odbywały się po godzinie 15. Dokładne terminy uzależnione są od poziomu zainteresowania i stanu zapisów. Harmonogram spotkań zostanie przesłany do osób zakwalifikowanych drogą mailową.

– Mamy nadzieję, że kurs będzie dobrym uzupełnieniem wiedzy i umiejętności tegorocznych maturzystów i pomoże im w uzyskaniu jeszcze lepszych wyników z egzaminu dojrzałości – zaznacza politechnika.

Szczegółowe informacje o kursie i sposobie zapisów dostępne są na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU