Czy światowe rynki są otwarte dla polskich przedsiębiorców?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bank Zachodni WBK oraz Fundusz Poręczeń Kredytowych Polfund będą nas przekonywali, że tak. Już 1 czerwca od godziny 9.30 w Hotelu Tumskim w Płocku odbędzie się konferencja, podczas której przedstawione zostaną możliwości współpracy z zagranicznymi partnerami.

logo-Akademia-Przedsiebiorcy-duze-850x361Program konferencji został stworzony z myślą o wsparciu polskich przedsiębiorców. Tematem przewodnim tegorocznych wykładów będzie ekspansja polskich przedsiębiorstw na rynki zagraniczne oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii i możliwości Internetu w biznesie. Program szkoleń obejmie 50 miast, w których bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców poprowadzą znawcy i praktycy handlu zagranicznego oraz nowoczesnych technologii z renomowanych firm.

– Spotkanie dedykowane jest wszystkim przedsiębiorcom, którzy na naszych spotkaniach otrzymają praktyczne wskazówki w zakresie nowych ścieżek  rozwoju, korzyści płynących z ekspansji, barier utrudniających zaistnienie na rynkach zagranicznych oraz jak nowoczesne technologie i Internet mogą usprawnić funkcjonowanie firmy – mówi Jakub Balicki, przedstawiciel organizatorów wydarzenia.

Konferencja odbędzie się w ramach projektu “Akademia Przedsiębiorcy”. PetroNews jest patronem medialnym płockiej edycji wydarzenia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji