REKLAMA

Czy płocczanie znają angielski? Sprawdźmy!

REKLAMA

14 września w Płocku odbędzie się Wielki Test Języka Angielskiego. W tym samym czasie swoje umiejętności sprawdzą mieszkańcy kilkudziesięciu miast w Polsce.

Test rozpocznie się 14 września o godzinie 11 w auli Zespołu Szkół Centrum Edukacji Grupa Orlen, ale wcześniej, o godz. 10.30 uczestnicy testu będą mogli obejrzeć pokaz najmłodszych tancerzy z Płockiego Studia Tańca FAME.

W Płocku Test Języka Angielskiego odbywa się po raz drugi. – Chcemy promować naukę języka angielskiego, umożliwić mieszkańcom bezpłatne sprawdzenie kompetencji języka angielskiego oraz pochwalić się, że Płock zna angielski – mówi Joanna Lisiewska, Kierownik Szkoły Języków Obcych Centrum Edukacji. Test jest przeznaczony dla osób od 8. roku życia.

Jak wziąć udział w teście języka angielskiego? Od 1 sierpnia można rejestrować się na stronie internetowej wydarzenia: www.plock.znaangielski.pl. Wszyscy uczestnicy otrzymają zestawy kuponów rabatowych, tego dnia zostaną również rozlosowane nagrody ufundowane przez sponsorów (pytanie konkursowe pojawi się podczas rejestracji). Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody, w tym m.in.: tablet, czytnik ebooków, auto wypożyczone na weekend przez Budmat Auto, Kolacja w Hotelu Herman****, bilety do Novego Kina Przedwiośnie w atrakcyjnych cenach, podwójne zaproszenia do Teatru Dramatycznego w Płocku, kosze słodyczy, kolacja w Browarze Tumskim, karty podarunkowe, słowniki i książki.– Udowodnijmy Polsce, że Płock zna angielski – zachęcają organizatorzy.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU