REKLAMA

Czołowe zderzenie pojazdów. Auto stanęło w płomieniach, dwie osoby ranne [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W Słubicach (pow. płocki) doszło do niebezpiecznego wypadku. Dzięki szybkiej reakcji świadków zderzenia dwóch samochodów osobowych, nie doszło do spalenia pojazdów.

W piątek, 4 września w godzinach popołudniowych doszło do zdarzenia drogowego w Słubicach, na drodze wojewódzkiej nr 575, tuż za łukiem drogi. Czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – seat oraz volkswagen.

– W każdym z pojazdów podróżowało po kilka osób, a w wyniku zdarzenia dwoje pasażerów seata przewiezionych zostało do szpitala – informuje OSP Słubice. – Po zderzeniu, doszło do zapłonu jednego z pojazdów, jednak płomienie zostały w porę zduszone przez osoby postronne, co prawdopodobnie zapobiegło spaleniu się obydwu pojazdów – wyjaśniają strażacy.Zagrożenie było tym większe, że jeden z pojazdów wyposażony był w instalację LPG. Podczas akcji ratowniczej konieczne było wprowadzenie ruchu wahadłowego. Szczegółowy przebieg zdarzenia ustala policja.

W działaniach brały udział zastępy OSP w Słubicach, JRG nr 2 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Hehe says:

    Do zderzenia czolowego to tam jeszcze brakowało, ze zdjęcia widac ze musneli sie rogami aut.

    • Thanos says:

      @Hehe – czołowo oznacza że jechali w przeciwnych kierunkach i nie ma to nic wspólnego z tym, jaką powierzchnią nastąpił kontakt. Więc twój wywód i „hehe” są śmieszne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU