Czesław zaśpiewa w Płocku z Gabą Kulką

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Właśnie ruszyła internetowa sprzedaż biletów na koncert z cyklu Alterstacja, podczas którego wystąpi Czesław Mozil ze swoim zespołem oraz Gaba Kulka. Czesław, znany z programu “X Factor” czy “Mali Giganci”, po raz pierwszy da koncert w naszym mieście.

Jak zapewniają organizatorzy, każdy koncert grupy Czesław Śpiewa to “wielobarwne widowisko z wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi”. W trakcie kwietniowego koncertu w Płocku usłyszymy repertuar z ostatniej jego płyty “Księga Emigranta” oraz wybrane utwory z płyt “Pop” i “Debiut”.

Gaba Kulka, która wystąpi po raz trzeci w Płocku, wykonuje muzykę określaną jako „progresywny pop”. Składa się na nią “pstrokata mieszanka gatunków, od fortepianowego rocka, przez jazz, po weillowski kabaret”. Dotychczas artystka wydała cztery autorskie płyty: “Out”, “Hat, Rabbit”, “Wersje” oraz „The Escapist“. Jest laureatką wielu nagród, w tym trzech Fryderyków oraz Mateusza przyznawanego przez Program Trzeci Polskiego Radia.

4 marca ruszyła sprzedaż internetowa biletów na koncert, który odbędzie się 8 kwietnia w  Centrum Konferencyjnym Dom Technika. Bilety można kupić przez stronę internetową www.pokis.infoserw.pl. Wkrótce zostanie także uruchomiona sprzedaż w Bileterii POKiS (ul. Tumska 9A).

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji