REKLAMA

Czesław zaśpiewa w Płocku z Gabą Kulką

REKLAMA

Właśnie ruszyła internetowa sprzedaż biletów na koncert z cyklu Alterstacja, podczas którego wystąpi Czesław Mozil ze swoim zespołem oraz Gaba Kulka. Czesław, znany z programu „X Factor” czy „Mali Giganci”, po raz pierwszy da koncert w naszym mieście.

PowiązaneTematy

Jak zapewniają organizatorzy, każdy koncert grupy Czesław Śpiewa to „wielobarwne widowisko z wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi”. W trakcie kwietniowego koncertu w Płocku usłyszymy repertuar z ostatniej jego płyty „Księga Emigranta” oraz wybrane utwory z płyt „Pop” i „Debiut”.

Gaba Kulka, która wystąpi po raz trzeci w Płocku, wykonuje muzykę określaną jako „progresywny pop”. Składa się na nią „pstrokata mieszanka gatunków, od fortepianowego rocka, przez jazz, po weillowski kabaret”. Dotychczas artystka wydała cztery autorskie płyty: „Out”, „Hat, Rabbit”, „Wersje” oraz „The Escapist“. Jest laureatką wielu nagród, w tym trzech Fryderyków oraz Mateusza przyznawanego przez Program Trzeci Polskiego Radia.



4 marca ruszyła sprzedaż internetowa biletów na koncert, który odbędzie się 8 kwietnia w  Centrum Konferencyjnym Dom Technika. Bilety można kupić przez stronę internetową www.pokis.infoserw.pl. Wkrótce zostanie także uruchomiona sprzedaż w Bileterii POKiS (ul. Tumska 9A).



REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU