Czarne billboardy z intrygującym napisem. O co chodzi?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W Płocku pojawiły się billboardy, na których możemy przeczytać “Niech zostanie tak jak było… Czy na pewno tego chcesz?”. Wiemy, o co chodzi w tej kampanii.

Zauważyliśmy dwa identyczne billboardy – przy wjeździe do Płocka na wysokości Imielnicy oraz przy wjeździe od strony ul. Dobrzyńskiej. Napis nie wyjaśnia wprost, czego dotyczy ta kampania.

zrzut strony takjakbylo.pl

Jak się okazuje, jest to zapowiedź akcji, która ma zostać zaprezentowana już w najbliższy piątek. Na razie pojawiły się biało-czarne billboardy, odsyłające do nieaktywnej jeszcze strony internetowej takjakbylo.pl. Ale 8 września strona ma ruszyć, a w miejsce aktualnych tablic reklamowych zobaczymy kolejne, które wyjaśnią akcję, pokażą pozytywne skutki reformy sądownictwa i zaprezentują przykłady nieprawidłowości w sądownictwie, a także cytaty środowiska sędziowskiego.

Oficjalnie akcję nadzoruje Polska Fundacja Narodowa, utworzona przez premier Beatę Szydło w czerwcu br. Nieoficjalnie wiadomo natomiast, że – jak podają różne źródła – jej celem ma być wyjaśnienie Polakom, dlaczego gruntowna reforma sądownictwa jest tak ważna i przekazanie informacji, niejako w opozycji do akcji organizowanych przez KOD i informacji przekazywanych przez część mediów.

Podziel się:

7 komentarzy

 1. jeżeli zmieni się sędziów to kto będzie wypuszczał takich Halickich -juniorów za narkotyki?
  lepiej niech będzie jak było-sędziowie spokojnie będą mogli kraść pendrivy i inne dobrodziejstwa bezkarnie
  kto zabroni immunitetowanemu?
  a może przyznać immunitety całemu narodowi a odebrać sędziom?
  możliwości jest wiele…

 2. “Za te ok. 10 tys. brutto dobrze żyć można tylko na prowincji.” powiedziała w wywiadzie sędzia. W tym czasie ludzie stali, aby ją bronić pod sądem ze świeczkami ;) Nie, nie śmieję się. To nawet nie jest śmieszne.

  • Sędzia włożyła mnóstwo wysiłku by nią zostać. Skończyła studia prawnicze a potem musiała przygotować się i zdać wiele kolejnych egzaminów z różnych dziedzin prawa. Na co dzień ma obciążającą pracę decydując o losach ludzi na podstawie skomplikowanych procedur i przepisów prawa. A wbrew temu co się twierdzi ludzie składają skarga za skarga i sędzia ciągle musi tłumaczyć się ze swojej pracy. A ty Marto jaki wysiłek włożyłaś by być dobrze wynagradzaną?

   • MIKI dobrze wiesz lub orientujesz fakty….zostać sędzią to jak wstąpić do kasty mafijnej taki układ rządzących sędziów po prlu….;)

   • Marta troluje, a do tego nie trzeba być ‘inteligientnym’ i mieć kilku fakultetów.

   • Jestem mechanikiem samochodowym. Od 25 lat się uczę codziennie na nowo mojego zawodu. Pojawiają się nowe auta, nowe technologie i nowe rozwiązania. Być może jestem nadzwyczajną kastą, której wiedza przewyższa w swoim zakresie innych ale nigdy nie byłbym takim burakiem aby tak o sobie pomyśleć.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji