REKLAMA

Cyrk przyjeżdża do miasta. Medrano Cirko po raz pierwszy w Płocku [KONKURS ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Już w najbliższą sobotę do Płocka przyjedzie Cyrk Medrano – jeden z największych i najlepszych na świecie. To jego pierwsza wizyta w Płocku. Cyrk zaprezentuje w naszym mieście najlepsze numery światowej sztuki cyrkowej. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest aż sześć wejściówek na pokaz Medrano Cirko.

Cyrk Medrano prowadzony jest przez rodzinę Casartelli – jedną z najbardziej znanych w Europie dynastii cyrkowych. Show zdobyło dwa złote Clowny na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, najbardziej prestiżowym festiwalu w świecie cyrku.

Włoski cyrk jest jednym z największych tego typu w Europie – olbrzymi namiot, piękny wystrój, wygodny amfiteatr, sto zwierząt, czterdziestu artystów i przeszło sto osób obsługi technicznej.

Dotychczas cyrk odwiedził już wiele krajów, m.in. Francję, Słowenię, Cypr, Turcję, Węgry, Rumunię, Austrię, Czechy i Słowację. W programie zobaczymy brazylijskich akrobatów na motorach w kuli śmierci, pokazy słoni indyjskich i afrykańskich, żyraf, konie czy wielbłądy pod kopułą cyrku. Wystąpią ekwilibryści, akrobaci i zabawni komicy.

Największym aplauzem widowni cieszy się zaś „Baśn o Alladynie” – cyrkowa inscenizacja opowieści o Alladynie z udziałem artystów, zwierząt egzotycznych, tancerzy, z przepiękną muzyką, kolorowymi kostiumami i grą świateł.

Już w najbliższy weekend cyrk zagości w Płocku. Namiot zostanie rozstawiony na placu przed Teatrem Dramatycznym. Kasy czynne będą w sobotę 30 sierpnia i w niedzielę 31 sierpnia godzinach 10-19 oraz w poniedziałek 1 września w godzinach 10-12.30 i 15-18 w miejscu postoju cyrku.Mamy dla Was konkurs, w którym nagrodą są bilety na show Cyrku Medrano. Co trzeba zrobić aby wygrać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Medrano Cirko to narodowy cyrk jakiego państwa?
Odpowiedzi należy wysyłać na adres mailowy: michal@petroecho.pl. Nagrody, a więc sześć pojedynczych biletów na show, otrzyma sześć osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi najszybciej.

Konkurs trwa do czwartku, 28 sierpnia, do północy.

Życzymy powodzenia!

—————————————————————-
Konkurs został już zakończony. Zwycięzców powiadomiliśmy mailowo o wygranej – prosimy o sprawdzenie skrzynek odbiorczych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU