Cyrk przyjeżdża do miasta. Medrano Cirko po raz pierwszy w Płocku [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższą sobotę do Płocka przyjedzie Cyrk Medrano – jeden z największych i najlepszych na świecie. To jego pierwsza wizyta w Płocku. Cyrk zaprezentuje w naszym mieście najlepsze numery światowej sztuki cyrkowej. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest aż sześć wejściówek na pokaz Medrano Cirko.

Cyrk Medrano prowadzony jest przez rodzinę Casartelli – jedną z najbardziej znanych w Europie dynastii cyrkowych. Show zdobyło dwa złote Clowny na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, najbardziej prestiżowym festiwalu w świecie cyrku.

Włoski cyrk jest jednym z największych tego typu w Europie – olbrzymi namiot, piękny wystrój, wygodny amfiteatr, sto zwierząt, czterdziestu artystów i przeszło sto osób obsługi technicznej.

Dotychczas cyrk odwiedził już wiele krajów, m.in. Francję, Słowenię, Cypr, Turcję, Węgry, Rumunię, Austrię, Czechy i Słowację. W programie zobaczymy brazylijskich akrobatów na motorach w kuli śmierci, pokazy słoni indyjskich i afrykańskich, żyraf, konie czy wielbłądy pod kopułą cyrku. Wystąpią ekwilibryści, akrobaci i zabawni komicy.

Największym aplauzem widowni cieszy się zaś “Baśn o Alladynie” – cyrkowa inscenizacja opowieści o Alladynie z udziałem artystów, zwierząt egzotycznych, tancerzy, z przepiękną muzyką, kolorowymi kostiumami i grą świateł.

Już w najbliższy weekend cyrk zagości w Płocku. Namiot zostanie rozstawiony na placu przed Teatrem Dramatycznym. Kasy czynne będą w sobotę 30 sierpnia i w niedzielę 31 sierpnia godzinach 10-19 oraz w poniedziałek 1 września w godzinach 10-12.30 i 15-18 w miejscu postoju cyrku.

Mamy dla Was konkurs, w którym nagrodą są bilety na show Cyrku Medrano. Co trzeba zrobić aby wygrać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Medrano Cirko to narodowy cyrk jakiego państwa?
Odpowiedzi należy wysyłać na adres mailowy: michal@petroecho.pl. Nagrody, a więc sześć pojedynczych biletów na show, otrzyma sześć osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi najszybciej.

Konkurs trwa do czwartku, 28 sierpnia, do północy.

Życzymy powodzenia!

—————————————————————-
Konkurs został już zakończony. Zwycięzców powiadomiliśmy mailowo o wygranej – prosimy o sprawdzenie skrzynek odbiorczych.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji