Juniorzy w piłce ręcznej, w tym juniorzy Orlen Wisły Płock, wzięli udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski, które odbywały się w płockiej Orlen Arenie.
Mecze ćwierćfinałów rozpoczęły się już wczoraj – Pogoń Zabrze zmierzył się ze Stalą Mielec, a płoccy juniorzy z Siódemką Ozimek. Dzisiaj o 12.30 odbył się mecz Siódemki Ozimek z Pogonią Zabrze, a o 14.30 Wisły Orlen Płock z SPR Stal Mielec. Jutro czekają nas ostatnie mecze: zawodnicy z Mielca zmierzą się z drużyną Siódemki Ozimek (o godz. 10), a równo w południe płoccy juniorzy zawalczą z Pogonią Zabrze. Do półfinałów MP awansują dwie drużyny z grupy.
Zobaczcie galerię z dzisiejszego meczu płocczan z zawodnikami SPR Stal Mielec, autorstwa Marcina Szadkowskiego.














![Płoccy bibliotekarze zapraszają na Piknik Patriotyczny [WSTĘP WOLNY]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2025/09/Piknik-360x180.jpg)




![Autorytet czy kolega? Uczniowie szczerze o nauczycielach [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/06/staszic_nauczyciele-360x180.jpeg)

![„Czy studia są jeszcze potrzebne?” – młodzież ze Staszica rozmawia o przyszłości [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/05/staszic_studia-360x180.jpeg)

![Uczennice z Gąbina wśród najlepszych grafików młodego pokolenia w Polsce [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/vektor_staszic-360x180.jpeg)
![Biblioteka zaprasza do konkursu „Pokaż nam przyszłość!” [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka1-360x180.jpeg)




![Półkolonie na sportowo. Wakacje z Fundacją ORLEN [FILM, ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2025/08/futbolgang2025-12-360x180.jpg)






![Żeglarskie emocje w Płocku [FILM, ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/06/Regaty-Puchar-Orlenu-JP-czerwiec-2026-9-360x180.jpg)








