Co dzieci chcą dostać na Dzień Dziecka? Sprawdziliśmy! [WIDEO]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy dzień czerwca, święto wszystkich dzieciaków. Dzień Dziecka to nie tylko przyjemne chwile dla naszych pociech, ale przede wszystkim ból głowy dla rodzica, który staje przed dylematem – jaki prezent kupić? PetroNews rozwiewa te wątpliwości i pyta dzieci jednego z płockich przedszkoli o to, co chciałyby dostać z okazji swojego święta.

Nasza redakcja wybrała się na mini EchoSondę do przedszkola Pinokio. Tym razem nie pytamy jednak o znajomość naszego miasta, czy o potrzebne inwestycje w Płocku. Naszymi rozmówcami zostały dzieci, dla których przygotowaliśmy jedno pytanie: co chcesz dostać na Dzień Dziecka? Jak się okazało, odpowiedzi były najróżniejsze.

Piłka, klocki lego, resoraki – to prezenty, które kilka lat temu odeszły do lamusa. Teraz nasze pociechy proszą o inne, nieco bardziej oryginalne prezenty. Przedszkolaki z Pinokia chcą samochód Zygzaka McQueena z kreskówki “Auta”, kuchenkę, zabawkowy odkurzacz czy… mega Spider-mana. – Ja chcę dostać kucyki Pony – powiedział jeden z przedszkolaków. – A ja Monster High – dodała siedząca obok dziewczynka.

Podobnych odpowiedzi było mnóstwo. Usłyszeliśmy, że dzieci pragną zabawek przedstawiających postaci z kreskówek, japońskiej mangi, figurek z idolami popkultury, komiksu i filmu. Co ciekawe, podczas przepytywania nie usłyszeliśmy ani razu prośby o nową konsolę, grę komputerową czy telefon komórkowy.

I kiedy straciliśmy już nadzieję na to, że “tradycyjny” prezent znajdzie się wśród oczekiwań maluchów, usłyszeliśmy kolejną prośbę – tym razem od przyszłego mistrza świata wagi ciężkiej. – Ja bym chciał dostać rękawice bokserskie – powiedział jeden z chłopców. Ten młody płocczanin chce zostać sportowcem. I choć nie ma on jeszcze swojego idola, to swoje pragnienie wygłosił z imponującą stanowczością. – Ja chcę lalkę Barbie – dopowiedziała kolejna dziewczynka. Kilka chwil później wśród próśb znalazł się także zapomniany przez wielu maluchów miś.

Zdaje się, że każde dziecko to inny wymarzony podarunek, którego nie da się przewidzieć. Na jakie jeszcze prezenty oczekują młodzi płocczanie? Sprawdź w naszej EchoSondzie!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji