Chciał uniknąć potrącenia pieszej. Dachował

REKLAMA

Do dwóch wypadków i ośmiu kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Nie zabrakło też aktywności złodziei, którzy pokusili się na samochód i okradli dom na osiedlu Imielnica.

Do pierwszego z wypadków doszło 27 czerwca w miejscowości Miszewo Murowane (gm. Bodzanów).
– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący citroenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Yamaha i doprowadził do zderzenia tych pojazdów – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, kierujący motocyklem doznał złamania lewej nogi – dodaje rzecznik.

PowiązaneTematy

Drugi wypadek miał miejsce około godz. 17.25 w miejscowości Chmielewo (gm. Wyszogród). Według wstępnych ustaleń policji, kierujący toyotą, chcąc uniknąć potrącenia pieszej, która przechodziła przez jezdnię, zjechał na pobocze, gdzie pojazd dachował. W wyniku zdarzenia, kierowca doznał złamania prawej stopy.

Dotkliwe szkody wyrządzili we wtorek również złodzieje.

27 czerwca w Płocku przy ul. Orzechowej (osiedle Imielnica) włamano się do domu, z którego skradziono pieniądze, biżuterię oraz kosmetyki. Wartość strat wyniosła ok. 9,5 tys. zł.

W nocy z 26 na 27 czerwca, w Płocku przy al. Piłsudskiego, skradziono samochód marki Toyota. Wartość strat w tym przypadku wyniosła ok. 70 tys. zł.