Chcesz zostać strażnikiem miejskim? Jest nabór

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do 29 kwietnia przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów na strażników miejskich. – Mamy wakat – mówi Jolanta Głowacka, rzecznik płockiej Straży Miejskiej. 

Wymagania, jakie stawia straż miejska nie są wygórowane. Wystarczy mieć ukończone 21 lat, być niekaranym, posiadać średnie wykształcenie, być obywatelem Polski i cechować się ogólnie pojętą sprawnością fizyczną. – Chętni muszą dostarczyć komplet dokumentów, miedzy innymi list motywacyjny, życiorys, wypełniony kwestionariusz osobowy, kserokopię świadectw pracy oraz dokumentów potwierdzających wykształcenie i szereg oświadczeń – mówi Głowacka.

Nowi funkcjonariusze będą pracować w patrolach ulicznych. W ich gestii będzie legitymowanie, interweniowanie w sprawach zgłoszonych przez mieszkańców oraz zabezpieczanie imprez i uroczystości. – Dlatego od osób, które chcą wstąpić w nasze szeregi oczekujemy, że nie boją się nowych wyzwań i gotowe są z poświęceniem służyć mieszkańcom Płocka. Kandydat na strażnika powinien być odpowiedzialny i spokojny. Musi także posiadać silną motywację niesienia pomocy i zapewnienia bezpieczeństwa społeczeństwu – zaznacza Straż Miejska w Płocku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji