REKLAMA

Chcesz zostać radnym? Jutro spotkanie

REKLAMA

Drugie spotkanie przed wyborami do rad osiedli odbędzie się jutro, 7 lutego w Zespole Szkół nr 3 przy ul. Łukasiewicza 11.

Od 11 do 22 lutego potrwa rejestracja kandydatów do rad osiedli, wybory odbędą się 24 marca. Warunkiem koniecznym do powstania rady i samych wyborów na osiedlu jest zgłoszenie się co najmniej 16 kandydatów. Na luty zaplanowano cztery spotkania prezydenta Płocka z mieszkańcami, dotyczące wyborów do rad osiedli, każde z nich poświęcone innej części miasta. Pierwsze, dla mieszkańców osiedli: Wyszogrodzka, Stare Miasto, Międzytorze, Kolegialna, Kochanowskiego i Dworcowa odbyło się już we wtorek w Zespole Szkół nr 6.

Jutro, 7 lutego odbędzie się drugie spotkanie w Zespole Szkół nr 3 przy ul. Łukasiewicza 11 dla płocczan z osiedli: Dobrzyńska, Łukasiewicza, Skarpa, Trzepowo, Tysiąclecia oraz Winiary. Początek spotkania o godz. 17.W przyszłym tygodniu odbędą się dwa kolejne spotkania z płocczanami w sprawie wyborów do rad osiedli:
– 12 lutego do gimnazjum nr 3 przy ul. Krakówka 4 zaproszeni są mieszkańcy osiedli: Ciechomice, Góry, Pradolina Wisły, a także Radziwia.
– 13 lutego w Szkole Podstawowej nr 22 przy ul. Czwartaków 6 dla płocczan z Borowiczek, Imielnicy, Podolszyc Południe, Podolszyc Północ oraz z Zielonego Jaru.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU